Hackhell.com'da moderatör olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak1990

New member
Öncelikle admin arkadaşlara teşekkür ederim bize böylebir imkan sağladıkları için.Ben Programlar bölümüne mod olmak istiyorum.Olmazsa mod gereken bir bölüme (adult böl)hariç istediğiniz bir bölüme mod yaparsanız sevinirim.Böyle bir kaliteli forumda mod olmak çok istiyorum.İnşallah haketmişimdir.

MAJESTE

Kadim Dost
burak biraz daha zaman a ihtiyacın var paylaşım yap msj sayını yükselt bi daha görüşelim kardeşim

burak1990

New member
MAJESTE' Alıntı:
burak biraz daha zaman a ihtiyacın var paylaşım yap msj sayını yükselt bi daha görüşelim kardeşim

İlgine teşekkürler zaten benim acelem yok ne zaman mod olma zamanım geldiğinde, save seve görevimi yaparım.

Mephisto

R€B€L
özellikle programlar bölümünde güzel calışalırın wardı hatırladığım kadarıyla ama devamını getirmelisin.biraz daha süreye ve calışmaya ihtiyacın war gibi

ayrıca oraya olmazsa başka bi yere mod yapın lafını tasvip etmiorum
sonuc olarak gelecek var var:)

murat335

New member
alırsın inşallah uzunefe paran cıkışmazsada gönderiyim ben burdan ................:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
lutfen arkadasın konusuna saygısızlık yapmayalım kendınızı onun yerıne koyarak mesaj
atmaya dıkkat edelım.

burak arkadasım senın ıcın erken bence hemde baya bır erken o yuzden konuyu
kapatmamı ıstersen ben buralardayım;)

ivesa

SuskuN Göz
şuan için çalışmaların güzel ve devamını diliyorum ama biraz erken çalışmalarına devam edersen ilerde neden olmasın

burak1990

New member
Admin arkadaşlar belki sizi işinizden alı koycam ama modolma seviyesine hala gelemedimmi. neler yapmam gerekiyo.Programlar bölümünde baya bi paylaşımım var.bi inceleyin isterseniz.Şimdiden teşekkürler.

SĦARK

Lord Of The Game
Teşekkür Sayısı: 154
115 Mesajına 649 Kere Teşekkür Edildi

O Seviyeye Gelmiş Gibimi Duruyosun

firatay

>>>> ALESTA
Dostum 9 Ay Önce Açmışsın Konuyu Hala 1 Arpa Boyu Yol Almamışsın. Sen Nereledesin Bu Zamana Kadar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML