Hackhell.com'a Teşekkürler;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoSoNeR

New member
Arkadaşlar Hackhell.Com'u uzun süredir takip ediyorum ve düzenli olarak download yapıyorum diğer bir deyişler (sömürgecilik diyelim :melek )

Gerçekden Lazım olan programlar vs. Herşeyi Rahatlıkla Bulabiliyorum yetkili Kadrosu sadık üyeleri sabit üyeleri ve paylaşımıyla hackhell.com benim için vazgeçilmez Bir web sayfası olmuştur.

bende paylaşım yapayım diyorum ama bende olan arşivdeki programları paylaşım yapmadan önce forumda arıyorum zaten varolduğundan paylaşamıyorum haliyle download yaptığımda sömürgeci oluyorum :durdurun

tekrar tekrar teşekkür ediyorum sizlere paylaşımlarınız ve misafir perverliğiniz için (;

umarım yanlış yere açmamışımdır konuyu :)

Moderatör
Moderatör
GüzeL sözLerin için te$ekkürLer.. ßizde en iyi $ekiLde hizmet vermeye çaLışıyoruz.. Uzun zamandır takip ettiğine göre ßa$ka nickinde vardır heraLde çünkü bu nickin 1-2 ayLık :) payLaşımlara en azından yorum yazarak teşekkür ederek katkı sağlayabilirdin.. diğer bi deyi$Le gerçekten sömürücü bir üye oLmu$sun üzücü bi durum inş ßu huyundan vazgeçer kaliteLi bir üye haLine geLirsin ;)

Gєηco

Altın Üye
bir msj bir tşk yetiyoR...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Sömürebildiğin kadar sömür =)

Paylaşım yapmak gibi bi zorunluluğun yok, sen de diğer üyelerle kaynaş en azından.. Muhabbet ortamlarına katıl vs.. Böyle hissettir varlığını

SoSoNeR

New member
KaRma' Alıntı:
GüzeL sözLerin için te$ekkürLer.. ßizde en iyi $ekiLde hizmet vermeye çaLışıyoruz.. Uzun zamandır takip ettiğine göre ßa$ka nickinde vardır heraLde çünkü bu nickin 1-2 ayLık :) payLaşımlara en azından yorum yazarak teşekkür ederek katkı sağlayabilirdin.. diğer bi deyi$Le gerçekten sömürücü bir üye oLmu$sun üzücü bi durum inş ßu huyundan vazgeçer kaliteLi bir üye haLine geLirsin ;)
hayır başka bir üyeliğim yok :))) 1 2 ay oldu uzun süre dediğim çünki ilk defa bir forumu bu kadar takip ediyorum acemiyim diyelim :))) (alıntı yapmayı öğrendim :biggrin ) Yapabileceğimin en iyisini yapmaya, hackhell adına layık bir üye olmaya çalışacağıma, forum paylaşımını öğreneceğime ,Üyeler İle iyi anlaşacağıma , Kendimi Sevdireceğime,
Saygılı,Seviyeli,Dürüst olacağıma,Haddimi Bilip Forum paylaşımını Forum Adında Yapacağıma, Söz veriyorum :)

(baymış olabilirim :) ) aranıza kabul olabilirsem ne mutlu bana (;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML