HACKHELL.com viruslü site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhanses

New member
hangi virüs programı olursa olsun benm pc de hep sitenın viruslu olduguna dairr uyarı mesajı werıyo msn şifre bulma programı die 1 reklam yayınalandıgından berii sitee kasııyoo bu site VİRUSLÜ

Tunyukuk

New member
sitedemi virüs var :saskin
Senin antivirüsün o reklamı kastediyor olmasın.Bazıları banner yada pop-up larda öter durur da
Bunca zamandır olmadı olmaz da zaten korkma.İyice bir incele derim ben.Senin pc virüs kapmış da olabilir:victory

Newwave

Altın Üye
Şakamısın sen arkadaşım anlam veremiyorum yani kafayı taktınız bir reklama şimdi de virüslü mü oldu : (
yeter artık bu sitenin ayakta kalabilmesi için bu reklamlar hayati öneme sahip lütfen artık biraz anlayış gösterin...

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
o rekLamcağız sağ alt köşede öLe duruyo yaa.. sizi neden bu kadar rahatsız ediyo anLamadım gitti..

crazytim

New member
arkadaşım ii misin kafan mı güzel?? senin programın reklam yazılımlarını virüs olarak algılıo sadece

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
kafası atan hemen
konu acıo söLe böLe die :hhmanD

VolkaN

Altın Üye
tufan dai biraz relax yaw=)

derbederin

Altın Üye
bende niye yok bu reklamdan yaw mozilla daki adblock yüzünden kaldıracam onu merak ettim vallahi benden popüler oldu bu zımbırtı :)

SAHRANİL

Altın Üye
ya niye bizde virüs çıkmıyor onu anlamadım.siteyi sömürüp kullanırken ii,site para kazanmak için reklam koyunca kötü.böyle büyük ve güncel site parayla oluyor para olmasa zor bulurdunuz bu siteyi.sadece reklam da değil olay sitenin sahipleri paralı güçlü olmasaydı bu kadar kaliteli hızlı bağlantılı güncel yüksek sürümlü siteyi zor bulurduk.

Fatih Hoca

Banned
Biraz daha büyük yazsaydın ya, okuyamıyoruz:durdurun

RuTH

Altın Üye
Sen öncelikle kullandığın anti yi değiştir...
Türkiye'nin en önde gelen bir forum sitesinin virüslü olduğunu söylemek akıl kaarı iş değil.

Ayrıca bir daha bu kadar büyük punto ile mesaj atarsan banlanırsın.
Aramızda görme özürlü yok, aklında bulunsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML