hackhell.com virüs uyarısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yavuzkeles

New member
arkadaşlar son iki gündür bendeki antivirüs hackhell.com un anasayfasında virüs olduğunu söylüyor.gdata total care kullanıyorum.virüs ismi bu :Virus: Application.JS.ForcePopup.I (Engine A), HTML:Agent-L [Expl] (Engine B)

Virus found while downloading Web content.

Address: www.hackhell.com siteyi her açmaya kalktığımda bu uyarı çıkıyor.moderatör arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
eklenti reklam sitelerinin izinsiz açılım olayını virüS oLarak görüyoR Antivirus Programın .

daha Güvenilir bi program kullanmanı tavsiye ederim Panda gißi..

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
bu açıklama yeterli değil tek reklam olan site bu site değil neden bu sitede uyarı veriyor bunu açıkla sanane benim antivirüsümden
Arkadaşım Uslubuna Dikkat Et , Popup Yazıyo Gördüğün Gibi Anlamını Bilmiyosan Boş Konuşma , Nod32 Kullan Görürsün Ne Olduğunu Sorun Anti-Virüsünde Sananesi Filan Yok , Eğer O Uyarının Gelmemesini İstiyosan Değiştirceksin Yok İnat Ediyosan Değiştirmem Diyosan Keyfin Bilir Değiştirme Virüs Uyarısına Devam:goz:

yavuzkeles

New member
ewet anti6s katılıyom reklamla falan alakalı değil yüzlerce reklamı olan sitelerde neden böle bi uyarı vermiyor üstelik daha güveli bir antivirüs yok gdata şu an dünyanın en iyi antivirüsü

anti6s

New member
Arkadaşım Uslubuna Dikkat Et , Popup Yazıyo Gördüğün Gibi Anlamını Bilmiyosan Boş Konuşma , Nod32 Kullan Görürsün Ne Olduğunu Sorun Anti-Virüsünde Sananesi Filan Yok , Eğer O Uyarının Gelmemesini İstiyosan Değiştirceksin Yok İnat Ediyosan Değiştirmem Diyosan Keyfin Bilir Değiştirme Virüs Uyarısına Devam:goz:
bende sana diyorumki popup reklam sadece bu sitede yok her sitede var neden sadece bu sitede uyarı veriyor onu açıkla hackerim diyorsan

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
:victory

gdata ya gelince Gdata da System Viscye Olayı yok Her atağı hareket OLarak adLandırıyor . 0ke.. :goz:

Sizleri anlamıyorum Program kullanımını bilmediğinizz halde burda Maalefet yapıyorsunuz . amacımız yardımcı olmak :goz: Köstek olmayın

yavuzkeles

New member
gdata kafasına göre herşeye virüs demiyor yüzlerce siteye giriyorum hepsinde kendi kendine açılan popuplar var onlar için neden virüs uyarısı vermiyor daha şimdi açmış olduğum konuya cevap yazılmışmı diye bakayım dedim ve tekrar virüs uyarısı verdi bu uyarıyı sürekli vermiyor sanırım virüs belli zaman aralıklarında hareket ediyor sitede.ikna olmayan arkdaşlar için resminide çektim

moderatör arkadaşlar lütfen şu konuyla ilgilensin.siteye giren binlece kişi var ve hiç kimse virüsün farkında değil.

1001Design

330i ///M3 Design
ChaMuR
sitedeki bir reklamı sadece avast adlı antivirüs zararlı içerik olarak algılıyor..
daha öncede bir cok kez açıkladığımız gibi,zararlı olarak uyarı verilen reklamı güvenli olarak işaretlerseniz kullandığınız antivirüste sorun kalmayacaktır..
iyi forumlar..
HackHeLL Forumu ve Sitemizin Reklamlari %100 Temiz
Iciniz Rahat OLsun

Iyi Forumlar..
reKlamlarda bulunan klasik reKlam botLarını bazı virÜs prOgramlarını zaRarlı yazIlım sekLınde aLgılayıp açık oLarak göstermektedir ama işin gerçĞi bunLarın sizin pCnize hiÇbir zArarı yoktur. teMp'e kaydedilen sıRadan iÇeriklerden farKı yoktur

MoR_Uk

New member
BiLmiyorsunuz, Öğrenmek için Soru Soruyorsunuz, Cevap VeriLince De VeriLen Cevabı Beğenmiyorsunuz. AçıkLamaLardan Tatmin OLmayanLarın Daha Tatmin Edici Bir AçıkLaması Varsa Buyursun SöyLesin.
HackheLL KaLiteLi Bir Site. PayLaşımLarı Kadar RekLam Yayma PoLitikası da Gâyet KaLiteLi. Tâbi Bu RekLam Yayma KaLitesi RekLamın ULaşıLabiLir OLmasını SağLama Açısından Bir KaLite. Popup EngeLLeyiciLeri AçıLan PopupLarı EngeLLerken HackheLL'in AkıLLı PopupLarı Popup EngeLLeyicisini De EngeLLeyip Popup'ın AçıLmasını SağLıyor. Yâni Ortada Sisteme Zarar Veren Bir Virüs Yok. Sadece KuLLanıcı İsteğine BakıLmadan AçıLan Bir Popup Var. Bunu da ZararLı OLarak Gören Antivirüs Programı Uyarı Veriyor. DetayLı BiLgiye de Uyarıdaki "Virus Information"a TıkLayıp ULaşabiLirsin. Tâbi KuLLandığın Program İngiLizce OLduğu için CevapLar da Büyük İhtimaLLe İngiLizce OLarak ALacaksın. AnLayabiLirsen, Bizim AnLattığımızdan FarkLı Bir Durum Varsa GeLip Bize de AnLatırsın, Biz de Öğrenmiş OLuruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML