Hackhell aktiviteleri istioz (:

topstarr

New member
Ben diomki bütün büyük sitelerde belirli tarihlerde bazı organizyasyonlar yapilır mesala
hackhell geleneksel pilav günleri

hackhell geleneksel partileri

hackhell pikniği hackhell konserlerı vs güzel olmamaı sizce :)

Gєηco

Altın Üye
yaz geLsinde..

ManiacTurk

New member
ben top starr ajdar ve ajdar gibileri protesto etmek için o niki almışdım ama yanlış anlaşılır diye değiişdim :) neyse yaz gelsin hele eğlenicez daah çok eğlenicez :)

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
yaz gelsin zaten benim kafamda olan aktviteler var... eğer senin gibi diğer arkadaşlarda isterse çok güzel ve eğlenceli aktiviteler var kafamda... ama yaz gelsin iice bi.. değil mi? öle pilav falan olmass... günü birlik geziler, eğlenceli spor oyunları, istanbulun göbeğinde capcanlı bir orman da mangal partysi (pirest lazım ama bide mage. mangalı mage yakar fire mage tabi :p ) vs vs

SickDreTh

Altın Üye
revo istanbulun gobegınde yapıonda bız nası gelcez ayıptır solemesı:vurben ankaradayım:):)

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
SickDreTh' Alıntı:
revo istanbulun gobegınde yapıonda bız nası gelcez ayıptır solemesı:vurben ankaradayım:):)
:S kanka, Fatih Expresi, Cumhuriyet Expresi, Ankara Expresi... atla bi hızlı trene 5 - 5,5 saatte buradasın... nolcak aqşam dönersin... şmdi biz gelsek olmass... bütün hackhell üyelerini taşıma kapaitesine sahip tren yoq daha. titanic vardı o da battı!!!

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
kimin hangi ilde oturdugu yazabilecegi hakkında bir bölüm açılırsa aynı ilde olanlarla neden olmasın

Swat_TR

Altın Üye
Yaz gelsin çok fena olur. Etkinlerden bıkacaz artık o derece olacak. Bencede bir konu açılsın ve herkes nerden olduğunu yazsın ona göre şimdiden belirleriz

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
mangal partileri verelim şöle rakılı falan :durdurun

HTML