::Hackhell ailesinin Oruç ile arası nasıl yorumları alalım::

gı¢ıq кız

New member
24.09.2006 tarihi itibariyle 12 ayın Sultanı Ramazan Ayı içerisine girmiş bulunmaktayız. Biz gençler olarak bazen huysuzluk yapar şikayet ederiz.

Ay çok acıktım Ay başım dönüyo Ayyy dayanamıyorum falandı filandı ....

siz kendinizi nasıl hissediyorsunuz ve nasıl gidiyor yorumlarınızı alabilirmiyim ...

benim şimdilik bi sorunum yok gayet acıkmadan tutabiliyorum ya SİZ....

Aktuğ

Altın Üye
insan yalnız olunca sahur olayıda pek olmuyo.
iftardan iftara atıştırıoz bişeyler işte.
3-5 gün sallıorum ama ondada sadece sigarayla gün geçiyo.gene aç kalıoz gene aç.
genele bakınca ii,kötü sayılmaz yane :)

εگмεя

Fuzuli Üye
inSaN qendini Ramazan!ın muhteşemLiğine qaptırınca aqLa bi$i geLMio peq

ben acıqmıorum ama coooooooooooooooooooooooq susuyorum :ter:

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
valla kucuklugumden berı oruc tutuyom kacırdıgım cok azdır.Kucukken tabı cocuk orucu tutturuyolardı.(Ogleye kadar) :D ama sımdı iiyım rahatım hafıf bır armut gobegım var ıns onu verıcem vucudum sekle gırıcek.Mutluyum huzurluyum.

Bu arada 12 ayın sultanı deilde 11 ayın sultanı olmıcak mı o ? :D :D :D Bende gıcıklık yapabılıyom

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
Zaten normaldede yemek le aram fazla iyi değildir..sabah yerim birde gece:p
beni sadece sigara içememek zorluyor o da iyi zaten biraz sağlığımızı toparlıyalım:p

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
oruç tutmuyorum.
günde 2 paket sigara içen birisi olarak açlık susuzluk hiç önemli değil ama sigarasızlığa dayanamıyorum

S!yaĦ

Banned
En zoru ilk gün olur diye bekliyodum. Ama pek zorlanmadım bende.
Hatta acıktığımı iftara yakın yemek kokuları geldiğinde hissemeye başladım.Koku gelmese herhalde sahura kadar durabilirdim..

Cree

Murat
Valla Sigara Dışında Zorlayan Bişi Yoq Beni Aramız İyi SayıLır Yani =)

Gєηco

Altın Üye
yüce Allahımız 11 ay boyunca herşei serbest edip sadece
1 ayı oruç tutturmuş sigarayı şunu bunu bahane etmek gereksiz
tutarsan tutuluor bende günde 2 paket sigara içerim
Ramazanda Allah İnsana SAbır lütfedior..ve Orucı yemiorum

alish

вυяαq αℓι&#1
Bencede Herkes TutabiLir.. Sigara Mazeret OLmamaLı Diye Düşünüyorum.

lazaslan

New member
Bence insanın dinlenmesi gibi vucudundaki organların da dinlenmesi için Ramazan ayı muhteşem birşey. Ben de mümkün olduğunca tutmaya çalışırım. Sadece birkaç yıl önce vbi,raz rahatsızlanmıştım ara vermiştim birkaç sene. Sonra tekrar başladım. Şimdi iyi gidiyor valla.

Ama benim derdim ne yemek ne su ne de sigara.
Sigarayı bile aramıyorum da çaysızlık çok kötü yaa arkadaşlar.
Zaten çaysız ve sigarasız kalmanın da etkisi çok kötü oluyor.
Örneğin dün akşam saat 12ye kadar başım ağrıdan çatladı. Zaten öğleden sonra başlamıştı ağrı. İftar yaptım daha da şiddetlendi. Gebertti beni dün valla. Neyse bugün şu ana kadar süperim. Herhangi bir zorluk yok. Allah'ın izniyle bitiririz kazasız bu ayı.
Herkese hayırlı Ramazanlar....

berkelson

New member
ben insan olduğumdan şüpheliydim zaten kim sadece gece 12 de yemek yer ? zaten günde bir öğün yerdim benim için kötü oldu :\ çünkü saat 7 de yemek yemek zorundayım :D hiç bi sorun yok bende hemen gelir geçer bu ramazanda ...

[me|2wi$]

H & M
okuLda kendini biLmez kızLar sabah oruÇLuyuz die hawa atıp öğLen aCıqtım , susadım, bayıLıCam tadında ifadeLer eşLiğinde oruÇLarını bozarLardı....ne saÇmaLıq yaw ibadet de hawa atma araCı oLaraq kuLLanıLmasqi ama :eek:ut:

benim ramazanLa aram ii waLLa...teq sorunum aiLemden ayrı iLk ramazanım oLmaşı :(

king_yavuzz

New member
abi herkes sigara içio mu yaa.ben böle düşünmemiştim.
acıkmıyoruz ama nikotin komasına giriyoruz ilginç.bakalım hackhell da nelerle karşılaşıcam daha :S

HTML