Hackhell Ailesi Lütfen Yardım...

e.delgado

New member
Sa arkadaslar benım şöyle bir sorunum var...3-4 gun once adsl yi ortak kullanıdıgım kısının telefon hattıyla alakalı bır problem oldu ve ınternete gıremedık...Adsl 1024 256 sınırsız ıkı kısı ortak kullanıyoruz...Modem de dıger kullanıcıda...Neyse dun sorun halledıldı nasıl halledıldıgınıde bılmıyorum fakat suan ınternete gırebılıyorum...Eee dıyeceksınız sorun ne?Sorunum şu arkadaslar...Onceden 1024 256 olan ınternet oldu 256 64 :durdurun...Test yapıyorum acayip dusuk...Modeme gırıp adsl yazan yerden duruma bakıyorum ADSL Hızı: Gönderme 64 (Kbps.) Alma 256 (Kbps.yazıyor...Eskıden bu rakamlar cok cok daha yuksektı...Fakat sag alt kosedekı ınternet sımgesıne baktıgımda 100.0 mbps yazıyor...Bu ıslerden az cok anlarım farklı dns falan kullanmıyorum...Adsl ortak oldugu ıcın telekomuda arayamıyorum...Modemı resetledım fakat bırsey degısmedı...Anlıyacagınız cıkmazdayım sımdı benım 1024 adsl 256 mı oldu gercekten?Yoksa dısardakı telefon hatlarındanmı kaynaklanıyor olabilir sorun? eskı halıne donermı?Telekomdan once benım yapabilecegim birşeyler varmı?Benım gıbı bu sorunla karsılasan arkadaslar varmı?Lütfen yardım edın bana ne yapmam gerekır...Sizden cevap beklıyorum Saygılar HACKHELL :vur

redhouse1

New member
Arkadaşım Türk telekomu ara ve biraz haşla hemen onarmaya başlarlar.Benimkini düzelttiler hadi sana ii şanslar

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
arada sırada olur böyle arızalar.

argox1

New member
Telekomu ara düzeltirler tt netten kaynaklanıyor. Modemin olduğu evet git kullanıcı adı şifre falan biliyorsun zaten sonra müşteri nosunu falan alıcaklar onları söyle bişey derlerse komşum anlamıyor ben bakıyorum .

HTML