Hackhell a dj olmak istiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeX

New member
evet arkadaslar siteyl3 tanisali 3 ay oldu.paylasim adina pek bisey yapmadigim bir gercek.Ama dj olmak istiyorum.Dj lik konusunda degisik formlarda ve mirclerde tecrubem var 3 yila yakin bir zamandir bu isle ugrasiyorum.Hackhell da da bunu basari ile yapabilecegime inaniyorum.Arsiv konusunda ufak tefek sıkıntılarim olsada yeterli olacagini dusunuyorum.Canli yayin yapabiliyorum evden baglaniyorum.yayin yapmak icin gerekli butun programlara sahibim.Simdi dostlar sizlerin yardimiyla dj olarak hackhellda gorev almak istiyorum..

JeX

New member
daha cok erken deilmi? doru erken ama ben bu isi yapabilcegime sonuna kadar inaniyorum..guven ve cesaret maximum duzeyde bu iş icin.

Hell

Başarıda bir sanattır.
JeX is Online:
Teşekkür Sayısı: 1

--------------------------------------------------------------------------------
6 mesajına 6 kere teşekkür edildi
Toplam zaman: 20 Saat 12 Dakika 50 Saniye

:eek: -- :eek:

Çalış sende ol :)

CarlSBerg

New member
hellboy726' Alıntı:
JeX is Online:
Teşekkür Sayısı: 1

--------------------------------------------------------------------------------
6 mesajına 6 kere teşekkür edildi
Toplam zaman: 20 Saat 12 Dakika 50 Saniye

:eek: -- :eek:

Çalış sende ol :)
+10000000000000000000000 :aba:

JeX

New member
iş calismakla bitiyosa cok kolay orasi arkadaslar merak etmeyin cok calisicam ve istedigim pozisyonu elde edicem tabii bundan once sizlerin destegine ihtiyacim var...

JeX

New member
arkadaslar destek cikmiyo sanirim ya ben bu isi yapabilecegime sonuna kadar inaniyorum benim meslegim adeta bu iş.

pasaklı

New member
ya boyle baslik acmaniza gerek yok denildi kac sefer sevencloves a pm ile ulasmaniz yeterli denildi.....

ByKeNjiHiMuRa

New member
Hellboy milleti eleştirmekten başka bi işin yok heralde.

Bastır JeX arkandayım +1

Solariz

Administration
oof oofff djlik yapmak isteyen herkez seven e pm atarak bildirebilir çok zor deyil tabiki yapabiliceksen ve yayın saatti boş ise senide ekliycektir başlık açmana gerek yok yani ok.
Flood da yapmışsın gözümden kaçmadı bida olmasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML