HackHeLL İstanbul vede HacKHeLL İzmir karşı karşıya..

crazyquake

.::®crazy™::.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi HacKHeLL olarak İstanbul İzmir ve de Ankara’da futbol turnuvaları olarak bir başlangıç yapıldı. Bende sizlere bu iki takımın ilk maçını anlatmak istedim. Her iki tarafa da başarılar dilerim…

Dakika 1: İlk atak HH izmir`takımından geldi. BlackWolf 40. saniyede golü attı. ancak hakem ofsayt verdi. BlackWolf’ün hakeme bir şeyler söylediği duyuldu ama TDK sözlüğünde bulunamadığı için kurduğu cümleler anlaşılamadı….

Dakika 3: HH İstanbul köşe vuruşunu kullandı. Savunmadan dönen topta achilles yerde kaldı. Hakem devam dedi. Devam eden atakda mvardar`ın vuruşu auta çıktı. Auta giden top bulunamayınca yedek topla maça devam edildi.

Dakika 5: HH İstanbul maçın ilk dakikalarında rakip sahada yoğun bir baskı kurdu.

Dakika 6: cash_13`ün vuruşunda kaleci fetish gole izin vermedi.

Dakika 8: HH İstanbul atağında top kaleci dreammaker’da kaldı. Uzun süre topu bırakmak istemesede takım arkadaşları tarafından ikna edilince maça devam edildi. Rakip forvet blackwolf’un`un 117, HH İzmir`li blade`in ise 116 golü var. İki golcü gol krallığı için oynuyor.

Dakika 12: HH İzmir , savunma futbolunu tercih ediyor. Rakip takım teknik direktörü Majesties çok heyecanlı. Bu arada kasırga61`in ortasında haşavri topu auta attı. ancak hakem topu dışarıdan çevirdiğini söyledi.

Dakika 15: HH İzmir atağında cemperator ofsayta düştü. Aksini ispatlayamadığı için Düştüğü gibi kalkıp maça devam etti.

Dakika 16: antu’nun nefis hareketleri ile başlayan ataklarda shoulder_to_shoulder ‘ ın vuruşunu dreammaker kurtardı. HH İstanbul bir gol şansından daha yararlanamadı. Dönen topa fatu müdahale etti , ancak savunma topa dışarıya attı.

Dakika 17: Maçta 0-0 beraberlik sürüyor.

Dakika 19: HH İzmir ilk kornerini kullandı. Savunma topu çatıya atarak uzaklaştırdı.

Dakika 23: Karma`nın ortasında top simak`in önünde kaldı. Bir ara bakışdılar. Topla oynamada gecikince sanalcan araya girdi . Sert bir şekilde topa uzaklaştırayım derken top rakipten auta , ayağındaki kramponda taca çıktı.

Dakika 24: HH İzmir gol için bastırıyor. İspiyoncu’nun pasında rebel vurdu top auta çıktı. Bu arada hakem ofsayt kararı verdi. HH İzmir ‘li futbolcular blade’in gol atması için yoğun çaba harcıyor.

Dakika 27: GOOOL. HH İstanbulspor’ un sürpriz bir atağında gol blackwolf`ten geldi. Kimseler nasıl olduğunu anlayamadı.

Dakika 29: GOOOL. HH İzmir’de boş durmadı sercinho7 topu aşırttı. Tamamlayan blade oldu.

Dakika 32: Sert hareketle siyah kuşak sahibi olan great idea sarı Kart gördü. Rakip takımda simak yerde. Sağlık ekibi elindeki bir bidon suyla tedavisini tamamladı.

Dakika 34: Oyunda tempo arttı. Maç 1-1 devam ediyor.

Dakika 37: chacmool.ck’nın pasında kaleci ile karşı karşıya kalan cemperator`un vuruşunda top fetish`in müdahalesi ile kornere çıktı. Korner kullanıldı. Savunma topu uzaklaştıramadı. HH İzmir ikinci gol için yükleniyor.

Dakika 41: Bir ara squlachi’nin sahada olmadığı anlaşıldı. Gelen haberlere göre soyunma odasında elinde mvardar vede ispiyoncu ile beraber bira şişeleriyle görüldüğü söylentisi ortalıkta gezinmeye başladı.

Dakika 43: HH İzmir son dakikalarda bastırıyor. Achilles ile mutlak gol pozisyonları kaçıran turuncu patlıcan morlular en azından ilk yarı bitmeden gol istiyor.

Dakika 44: HH atağında fatu pozisyondan yararlanamadı. Hırsını alamayıp topu kesmek istese de arkadaşları tarafından engellendi.

Dakika 45+1: Maçta uzatma dakikaları oynanıyor. Teknik direktörler majesties vede j@ck@l ‘ın sabırsızlıkları yüzlerinden okunuyor.

Dakika 45+2: HH İstanbul gol için yükleniyor. Haşavri’nin`ın pasında blade pozisyondan yararlanamadı. atak devam ediyor. Ama hakem blade’nin rakibinin gözünü çıkartmaya teşebbüsün den dolayı faul yaptığı görüşünde. Hakem ilk yarının bitiş düdüğünü çaldı.

İlk yarı bitti

İlk yarıdan bir görüntü. Fatu arkadaşımız " bana pas verin yoksa topu keserim diye arkadaşlarına kibarca seslenirken" :p

Takımlar ikinciyi yarıya hazırlanıyor. Soyunma odalarında 15 dk boyunca çeşitli bilumum içecekler ve de mezelerle yorgunluklarını atmaya çalışan futbolcular ikinci yarıya hazırlar.

İkinci yarı başladı

Dakika 47: İlk atak HH İzmir`den geldi ikinci yarıda. İspiyoncu topu ıskaladığı için pozisyondan yararlanamadı. maçta tempo çok düşük.

Dakika 48: Terteren çalımlarla geldi. Pası`nı karma’ya verdi. Karma’nın vuruşunda top adeta üst direği yaladı. HH İstanbul ikinci yarıda adeta fırtına gibi esmeye başladı.

Dakika 50: Tribünlerden sahaya yabancı maddeler atılmaya başlandı. Özellikle İspiyoncu ve de mvardar’a yönelik hareketlerin cimbomgs ve de tuman’dan geldiği gelen ilk haberler arasında.

Dakika 53: HH İzmir dengeyi kurdu. HH İzmir maçın sonunda kaybedenin bir balık restoranında tam teşekküllü yemek ısmarlaması nedeniyle son kozlarını oynuyor.

Dakika 56: HH İstanbul korner kazandı. Kasırga61’in topu penaltı noktasına koyup 3 korner bir penaltı eder demesiyle ortalık kısa bir süre karışsa da korner atışıyla maça devam edildi.

Dakika 61: Maçta 1-1 lik beraberlik sürüyor.

Dakika 63: HH İstanbul oyuncuları alkol ve de bilumum çeşitleriyle HH İzmir li futbolcuları kandırmaya çalışsa da sonuç alamadılar .

Dakika 64: HH İstanbul takımında terteren sarı kart gördü. Sahada tam gaz depara kalkmışken terteren tarafından durduruldu. Onur! yerde. Hakem hiç tereddüt etmeden kartı gösterdi.

Dakika 65: HH İzmir ‘ de de cansız sarı kart gördü. simak`ın serbest vuruşunda top auta çıktı.Bu arada 70 bin kişilik tribünler de de hareketlenmeler başladı.

Dakika 68: Tribünlerden sahaya pet şişe , bozuk para , kemer , toka , oje , bilezik , saat ve cep telefonları yağmaya başladı. Taraftarlarca sağ duyulu bir şekilde olayları başlatan pasaklı_kız , aslıhan ve de esmer engellendi.

Dakika 71: HH İstanbul da squlachi’nin vuruşunda top tribünlere gitti. Topu hatıra olarak saklayacağım diyen dhipfreeze yüzünden kısa bir süre maç oynanamadı.

Dakika 74: Maçta artık son 15 dakika. Skor 1-1 . Her iki takımda artık son kozlarını kullanmak zorunda.

Dakika 75: GOOOL. Golün adı sanalcan. Rakip defansın ne olduğunu bile anlamadığı bir anda hayalet gibi süzülüp golü kaydetti. 2-1 öne geçti.

Dakika 76: Tribünler gene hareketlendi. Sahaya bilumum içi dolu rakı şişeleri , viskiler ve de mezeler atıldığından oyuncuların dikkati dağılmış durumda hakem idareyi güçlükle sağlıyor.

Dakika 78: GOOOL.. Bu sefer golün adı fatu. Hakemin mezeler vede içikilerle uğraşmasını fırsat bilen fatu topu orta sahadan aldı iki kişiye sol kroşe üç kişiye uçan tekme ve kaleciyle karşı karşıya. Dreammaker çaresiz kaldı.

Dakika 80: Sarı kart rebel ‘ e. Haftaya cezalı. ancak play off karşılaşmalarında oynayacak.Bu arada karşı atakta blackwolf’ün`in vuruşundan sonuç çıkmadı.

Dakika 85: Son 5 dakika. Artık tribünler iyice hareketlendi. Ban ban ban sesleri geliyor. Taraftar tribünlerine sahip çıkıyor.

Dakika 89: antu ile son dakikalarda HH İstanbul bir pozisyondan daha yararlanamadı.

Dakika 90: Her iki takımda canla başla mücadele ediyor. 15.nci hakem işareti gösterdi. Maç 4 dakika uzadı.

Dakika 90+2: Artık ispiyoncu , blackwolf , blade , squlachi ve mvardar sahada gözükmüyorlar. Sahadaki şişeleri ve mezeleri toplamaya yardım ettikten sonra kayıplara karıştılar.

Dakika 90+4: Maçta artık son anlar. Ama o da ne hakemin yanında j@ck@l vede majesties bir şeyler konuşuyorlar.

Maç bitti

Ancak itirazlar devam ediyor. Evet o da ne gelen haberlere göre maç iptal tekrar oynanacak. HH İstanbul kimseye çaktırmadan 13 kişi HH İzmirde 12 kişi ile oynamış. Tribünler karıştı iyice güvenlik güçleri devrede. Ne yazık ki bu maçta sonuçlanmadı.

Ahhh… Gene kafama bir ytl geldi.. Nereden geldiğini söylememe gerek yok bile. Hemen arazi olmak lazım.. :p

Ben crazyquake bu maç sunumunda benimle beraber olduğunuz için teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Sürcili lisan ettiysek affola… İsminin geçmesini istemeyen arkadaşlar pm ‘ le bana msj atarlarsa hemen düzeltilecektir. Fikir blackwolf'ten çıktı.. Ben yazdım :p Anlayışınız için herkese tşk ederim…

bim_28

Altın Üye
Mübarek her dakka dolu dolu geçmiş bea.
Ne maç olmuş ama...

CHI€F

Kalpsiz
ehuheueh süper olmuş

Dakika 3: HH İstanbul köşe vuruşunu kullandı. Savunmadan dönen topta achilles yerde kaldı. Hakem devam dedi. Devam eden atakda mvardar`ın vuruşu auta çıktı. Auta giden top bulunamayınca yedek topla maça devam edildi.

peşin peşin söliim o kadar kazmayımdır :p

edit izmirliler zate kafadan o resimle kaybetmiş maç sonuçlanmasa nolcak :p

oNuR!

Banned
hehe süper olmuş abi ya saolaın! :D
yalnız ben sadece dk.64 te varım :D
Dakika 64: HH İstanbul takımında terteren sarı kart gördü. Sahada tam gaz depara kalkmışken terteren tarafından durduruldu. Onur! yerde. Hakem hiç tereddüt etmeden kartı gösterdi.
:sigara:

Sercinho7

Dark Side of Creation
Helal olsun beah daha mac oynanmadan sonucu bulundu sole bakalım bu aksam Belçika - Türkiye maçı nolcak ona gore bi iddaa yapayım :D Eline sağlık gusel hikaye olmus bide asist yapmısım :)
Resimdeki adamda baya bana benzio hani :p

ChaMuR

Altın Üye
gercekten güsel olmus...:)
ellerine saglık...
yalnız maç boyunca tek olumlu hareketim var benim o da ara pası..:) :)

Sercinho7

Dark Side of Creation
aSLihaN' Alıntı:
1ytLyi benmi attım yoksa

Belkide senin haberin olmadan elinden kayıp crazyquake'e dogru yol almıstır :D

HTML