Hackhell Üyelerİ

HAŞAVRİ

Braveheart
Kullanicilarin Daha Cok İŞİne Yarayacani DÜŞÜndÜĞÜm Meslek Sahiplere Özel KÖŞeler Veya Sabİt Konular Acilmasi Bellİ Konumdakİ Uyelerİn Yaralanabilmesi İÇİn Çok Yararli Bir Şey Olur; Mesela Drlar Varsa Aramizda Yada Eczaci Bu Örenkleri ÇoĞaltabilirz..

Yorumlarinizi Alabilirmiyim

RuTH

Altın Üye
gerçekten güsel bir öneri dostum. destekliyorum sonuna kadar.
mesele ben şu an fotkopicide çalışıyorum asıl görevime başlamadım henüz. fotokopi makinaları üzerine her türlü destek ve arızalar üzerine yardımım olabilir.

bondcemil

Baron
cash_13 kardeşime katılıyorum cunku çok meslek var o yuzden ayrı ayrı acmak forumda kotu goruntuye sebeb olur ve zaten hepsını yapmak da mumkun değil bu konuda yardım almak isteyen her telden bolumunde alabilir veya paylasımlarını ordan yapabilir diye dusunuyorum.Tabı en ıyısını webmaster bilir .Saygılar

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
sabit Basliga + 1 Insanlarin Kaynasmasina Da Yardimci Olur Daha Cok.

Ustelik Burda Uzun Zaman Sonra Farkli Bi Oneri Gordugume Sevindim

fatu

Banned
+1 derim sana ama forumda uygulanabilirliği çok düşünülmesi lazım HAŞAVRİCİM..!

Doktorlara açıldı diyelim, öğretmenlere de açıldı vb. açıldı..! Yarın böyle birşeyi göreb her meslekten insan kendisininde orda olması gerektiğini düşünecek..! Şikayetin ardı arkası kesilmez..!

Biliyorsun bi liste hazırladım yarışma sonuçları olarak..! Yaklaşık 1000 kişinin ismi var yinede ben yokum diyen çıktı..! :) Bende bu işi yapıyorum bizim mesleğimizde olmalı diyen çıkacaktır mutlaka..!

Yada ben senin ne demek istediğini tam olarak anlamamışta olabilir..! :)

serselcuk

New member
HAŞAVRİ yine güzel bir öneriyle çıktın karşımıza : ))
Bence +1
Güzel bir teklif bence

sato

New member
olabiliritesi yüksek BEnden + dabi son söz yönetimde

Hell

Başarıda bir sanattır.
olabilir banada bir elektronik bölümü : )

HTML