hackhele rakip form yapacam

crazyowl

New member
hackhele rakip form yapacam arkadaşlar biri bana form nasıl yapılıo şurda bi ayak ustu anlatsın sonra hepinizi formuma beklerim bide isim felan yardımcı olursanız sevinirim:durdurun :biggrin :goz: :melek

SickDreTh

Altın Üye
burdan cıkarcagımız sonuc hayal dunyasında yasamamak lazım:D:D

Moderatör
Moderatör
Arkadaşın kafası iyi heraLde.. asıL çıkarıLması gereken sonuç kafamız iyiyken foruma girmemek :D

Nestal

New member
Valla cok guldum ha hemde rakip ha valla nediyeyim sen beni guldurdun Allahta seni guldursun :D :D :D

fleety

Banned
1-Hackhell'e niye rakip olcan?
2-Zaten olamazsın!
3-Forum sitesi açmak kolay mı?
4-Hayal dünyasın da yaşama kim senin kıçı kırık forum sitene üye olur hackhell varken...!

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
form işini çözemedim
son günlerde fazla eti form yemişin galiba :D

forum diyosan kolay hemen yapılır
ama hackhelle rakip olman için 200 bin üyeyle ve bir miktar kaliteyle :hhcool gelmen lazım
şimdiden kolay gelsin =)

crazyowl

New member
fleety' Alıntı:
1-Hackhell'e niye rakip olcan?
2-Zaten olamazsın!
3-Forum sitesi açmak kolay mı?
4-Hayal dünyasın da yaşama kim senin kıçı kırık forum sitene üye olur hackhell varken...!
sen mizahtan anlamıyon anlasılan :vur dostum!!:durdurun

TAURUS

unutulur mu??
olabilir aslında bee belki de geleceğin webmasterine yorum yapıyoz şu an..
adamım bu arada bak millet köstek oluyo ben destek oldum.Açtığın forum youtube gibi büyük bi üne kavuşup hatrı sayılır miktara google'a satarsan payımı isterim ona göree

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
İyi geyik yapıyorsun =)

crazyowl

New member
sdtuslu' Alıntı:
olabilir aslında bee belki de geleceğin webmasterine yorum yapıyoz şu an..
adamım bu arada bak millet köstek oluyo ben destek oldum.Açtığın forum youtube gibi büyük bi üne kavuşup hatrı sayılır miktara google'a satarsan payımı isterim ona göree
sagolasın bak %15 versem zengin olursun zati:D:durdurun :biggrin :goz:

HTML