Hackerzedeler size nasıl komik yalanlar uyduruyor...

ava_orion

New member
Arkadaşlar hepiniz iyi biliyorsunuz ki bir kişi internet dünyasında tamamen farklı şekillere girebiliyor.

Mesela Msn'i hacklenen kişilerle tekrar Msn'de konustugun zaman ya kendinin çok önemli bir şahsiyet olduğunu ya da mafyayla ilgisi olduğunu söylüyor. Ben böyle durumlarla karşılaştığım zaman sadece gülüyorum. Geçenlerde de yine Msnini hacklediğm bir kişi bana gizli polis olduğunu söyledi ve benden açık kimliğimi istedi. Akla bak sen, ben de kimliğimi vericem sanki. Ama tabi kafa bulmak için açık kimlik uydurdum bir tane, sanırım şimdi harıl harıl arıyordur sahte gizli polis.

Bu konuyu açmamdaki amaç sizlerinde Msn hack olaylarında karşılaştığınız komik yalanları burada paylaşıma sunmanız. Eminim çok daha komik yalanlar vardır. Bu yalanları bu konu altında paylaşalım ve hepimiz gülelim...

bLaDe™

Banned
Ya da trojan gonderirken kendini kız diye tanıtıp eger gece vektiyse size hos bir bayanın resmini gonerdikten sonra , laf lafı acar benim cıplak fotolarım veya bikinili fotolarım diyede gonderebilirorlar tabii rarı bir acıorsun bizim jpeg resimler olmus sana exe

:cool:

Lamerinde lameri war :)

GREAT İDEA

Banned
Ben Bizim Alt Komşununkini Hacklemiştim Diyorum Ona şu An Kapinin önündeyim Salak çikip Bakiyordu çok Geyikti Ondan öncede Ben Kaya Ailesinden Geliyorum Falan Diyordu Sonra çok Dalga Geçmiştimçç)ç)

HTML