Hacked TaypHooN....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TaypHooN

New member
Hacked By TaypHooN...

Aga Yonlendirmesine Yonlendiricem Daha Siteye Yapilcak Cok Sey Var NEDE OLSA SİTE ELİMDE ... Admin sifresine kadar deistirdim bisey yapamazlar rahat Olun :) Partizan la Konustum su indexleri ir ayarliyim www.HACKHELL.com Logosu ile www.HackHeLL.com :cool: AİLEMİZE KATİCAGİM COK SİTE VAR.... Eywallah. Devami gelicek..

Ama 1 Tesekkur Eden bile Olmamis.. Neyse Caniniz SAolsun Basim Gözüm üstüne..

TaypHooN

New member
İyi Bak Siteye Arkadasim

kajmerattack' Alıntı:
yorumsuz keşke turkish hacker yazsaydın türklerin imzası iyi olrudu
Zaten Turkish Hacker Yaziyo Dostum Sitede İyi Bakarsan Görürsün . Su anda Tek ustunde calistigim Siteyi Turkcelestiriyorum.. Neyse Gözlemlemeye devam edersen görürsün. Degisiklikleri..:cool:

PRotype

Game Spider
Abi Birşey diyecem Turkish Hackers yazıyor ya Orayı

Turkish Hackers by HH yada HackheLL yapsan daha iyi oLur dimi ama?

TaypHooN

New member
aga Yapicam daha güzelini Yapicam İndex imi<zi Basicam Fakat Sting Daha bitirmedi ki bitirse Yapcam .. İndex imi sting bitirsin basiyim index i ozaman daha jan jan lkli olcak

J@CK@L

[ &#965;&#951;&#402;&#963;&#1103;g&#953;&#957;&#11
racoon_tr bır daha aynı mesajlardan atarsan uyarmıyacam! bu verdıgın sıteler 500
kere verıldı. hacklenebılse sımdıye kadar hacklenırdı.onun için kasmaya gerek yok.

TaypHooN

New member
Eywallah Dostum. Elimden geldigince Birseyler Yapmaya CAlisiyorum. Bu Konuda Size Elimden Geldigi KAdar Yardimci Olucam DOstum. Programi Resimli Anlatimli Sekliyle Acik ve net oalrak Vericem. Sizede bir guzellik Yapip Sizinde Birer Web HAcklemenizi Saglicam. Yorumlar icin Tesekkur Ederim. Saolasiniz...

Emege Saygi.. Bir Tesekkuru Cok gorme..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML