Hacked By C.r.a.s.h.

Partizan

New member
dilis_' Alıntı:
ben yine bişi anlamadım bu siteleri niye hackledin kardeş:D :D
Hacking'de Sorgu suaL oLmaz ki .] bunu Site WebMasterine diyeceksin.. Neden Sitende Acik var diye..

C.R.A.S.H.

New member
CRASH' Alıntı:
bak bnm nickimi caldın dıe siteyi hmn gri almişlar...
:eek:ut:
:eek: ÇALDIM ???:eek:
ben bu nicki çok uzun zamandır kullanıyorum ( internet ortamına girdiğimden beri , yani yaklaşık 7 sene gibi bir süre) senden çalmış olamam !

kim çalmış peki ortada bi hırkızlık var kimi kimin çalmış nickini hemen soruşturmaya başlıyorum:sigara:
nickin çalınırken olay anında sayın crashlar siz nerdeydiniz:eek:
olay kaç sularında oldu:eek:
elinizde ispat niteliği taşıyan belge var mı:eek:
susma hakkına sahipsiniz dileyenlerr avukat da tutabilir:p

C.R.A.S.H.

New member
dilis_' Alıntı:
kim çalmış peki ortada bi hırkızlık var kimi kimin çalmış nickini hemen soruşturmaya başlıyorum:sigara:
nickin çalınırken olay anında sayın crashlar siz nerdeydiniz:eek:
olay kaç sularında oldu:eek:
elinizde ispat niteliği taşıyan belge var mı:eek:
susma hakkına sahipsiniz dileyenlerr avukat da tutabilir:p
kanıt yok ama şahit var:) :p ister misn ?:)

olur şahitte bi kanıttır :) adamın nickini kim çaldı ortada iki tane crash var hanginiz sahte hangniz gerçek senin suratın normalde yeşilmi par gibim eğince kahverengiye dönüosa o zaman gerçek crash sensin ama yok onun suratı dönüosa o zaman gerçek crash o ikinizinde suratı kahverengiye dönüyosa o zaman gerçek crash benim ve bu saatten sonra nickimi crash olarak deiştirecem gel bak size biz küçük crash büyük crash diyek yaşlarınızı söleyin :) yada noktalı crash düz crash:) töbe töbe ya ben buraya nerden girdim:p
ya noktalı crash biz sana chetos diyek kavga etmeyin o da crasha benzio nede olsa ikiz kardeşi gibim:D

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
dilis_ burayı forum oyunları bölümüyle karıstırdın sanırım ;)

HTML