hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uuonder

New member
arkadaşlar benim web sitemi ne için hacklediniz bana bi açıklama yaparmısınız lütfen. benim sitemde forum bölümü 2 oldu hackleniyo ve bu siteye yönlendiriliyo.
ben sizi hiç tanımıyorum ve benim siyemin forumunda sadece ATATÜRK'TEN bahsediliyor. Eger Atatürk'e bir düşmanlıgınız varsa söyleyin bilelim .
ben yine web siştemded forum bölümü açıcam ve siz yine hackliceksiniz.

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Emin Misin Bu siteye yönlendirildiinden...

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Beyler cold hackers dakiler yapıp olayı bizim siteye yığmaya çalışıo olmasınlar....

free!

artık yok...
forumu arattırdınmı?
govde gosterisinde varmı ismi sitenin?
yoksa bizle alakası yoktur..

uuonder

New member
Gövde Gösterisi bölümünde yayınlanan sitelerle ilgili;

Bölümde Türk sitelerinin yayınlanması kesinlikle yasaktır...
Bölümde yayınlanan sitelerden, yayınlayan kişi veya kişiler sorumludur...
Bu sitelerin oluşucak maddi ve manevi zararlarından hiçbir şekilde hackhell.com sitesi, sahipleri , yöneticileri ve diğer üyeleri sorumlu tutulamaz...
Siteler'in sayfalarında Hackhell.Com adı Kullanılamaz...

..::HackheLL Yönetimi::..

yazıyor ya kim türk sitesini orada yayınlar.

uuonder

New member
ben niye reklam yapyım ki benim web sitem bu hafta iki defa hacklendi ve bu siteye yönlendiriyor. isterseniz verdigim linklere girin bakın.

gohan

New member
uuonder bi yanlis anlasilma olmasin dostum gerci ben dusuncemi soyluyom ama.. yani sanmam bu forumdan hackleme olsun..

uuonder

New member
bilmiyorum ki foruma girince buraya yönlendirdi beni bende gireyim bi sorayım dedim acaba yaptım diye

high nitro

New member
abicim zaten benim bildiğim türk hack siteleri pkk lıları , kürtlerin sitesini felan hackler ama gelipde Atatürk'ün sitesini hacklerse zaten o türk deildir! :mad:
ama sanırım bu sitenin bi düşmanı buraya yönlendirmiş:(

uuonder

New member
neyse bu konuyu fazla uzatmanın bi anlamı yok. ben sadece kimin yaptıgını ögrenmek sitemiştim. siz yapmamışsınız.teşekkürler bilgileriniz için

X

O şimdi Asker
siten hacklenmişse kardeş bunun başlıca neden lerini araştırmalısın...

önce şifrelerini değiştir ve pcsinde büyük ihtimale de öyle trojenleri temizle, güvenlik önlemlerini artır sitenin host şirketini tekrar gözden geçir
burdan hackleneceğini sanmıyorum ama burası olmazsa başka yer olacak mesala yunanlılar hackleyip index bassalar bu iş hiç iyi olmaz onun için biraz daha kendini geliştir.. k
onuyu kapatıyorum ve iyi çalışmlar diliyorum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML