hacettepe üniversitesi sorusu

Muhoooo

New member
iyi günler ben bu sene hacettepe kimya öğretmenliğini kazandım benim sorum şu burada okumak zor mu dersler sürekli almancamı anlatılıyor ve çift anadal şansı var mı ayrıca eğitim fakültesinden mühendislik fakültesine geçiş şansı yada çap şansı var mı yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

bir bilen yok mu arkadaşlar çok merak ediyorum lütfen yanıtlayın

cafer67

New member
kardeşim gıt ogren almanca anlatıyorsalar anlatsınlar sende almanca ogren bızım daha bılgılı ınsanlara ıhtıyacımız var calış calış calış kardeşim bana kızma bu sekılde derken cunkı olkemiz cok geride ama sen bılırsın yıne allaha emanet ol allah zıhın acıklıgı versın amin

cberg

New member
Dil almanca olduğu için başka fakültelere geçiş imkanı bulunmamakta, çünkü; bölüm dil üzerine.

psychodrea

"psychologist"
ii de kardesim sen okul hakkında hiç bişi mi bilmiyorsun ne war ne yok sormussun e nasıl takip ettin yani insan gideceği okulu arastırmaz mı? okulun sitesine falan bak orda hersey yazıyordur.

hem "yuh hiç kimse bişi bilmiyor mu yazıklar olsun" derken bu bizim yazıklıgımız değil okulu sen kazanmışsın gelmiş burda bize cahil demeye calısıyorsun okul hakkında hiç bişey bilmeden!

Muhoooo

New member
ya arkadaşlar ben araştırdım hiç kimse yardımcı olmuyor herkese sordum lanet olsun bu ülkenin yaptığı işlere hatta bir hocanın dediği diğer hocanın dediğiyle uyuşmuyor birde ondan ziyade ben bu konuyu ne zaman açtım bi bakın ne zaman cevap alabildim ben kimseye bilgisiz demiyorum yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ama benim kastettiğim bakın adam yoklama diye forum açıyor 50-100 kişi yazı yazıyor ben ihtiyacım olduğu için açıyorum bana bir kişi yardım etmiyor bir bakın hacettepenin sitesine hatta googleda bile aratın bir yol gösterecek bişey yok yada ben bi şey bulamıyorum yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ama CAHİL BİR İNSANDA DEĞİLİM. sizden yadım istedim ama aldığım karşılık bu oldu neyse saygılarımla...

ha bu yazıyla 4 oldu bu konyu açtığım...

cafer abi teşekkür ederim bana yazdığın için sağolasın abi

cberg sanada ayrıca teşekkür ederim ama benim demek istedğim şu hacettepede bütün öğretmenlikler almanca(fizik,kimya.biyoloji,matematik) bunlara anadal yapılabilir mi?Birde ben anadolu lisesi çıkışlıyım buda ingilizce yeterlilik versem kimya mühendisliğinede dal yapabilir miyim bunu kastetmiştim yazdığın için çok teşekkür ederim.

crazytim

New member
kardeş bende hacettepdeym sınıf öğrtmnlii okuorum...çift anadal olayı 2 sene önce kalkmış bizim okulda öle bi şansın yokmuş yani hbrn olsun...

arthistory

New member
Bende h.tepede okuyorum hatta kimya öğretmenliğinde arkadaşlarım var ve senin dedğin olaylar maalesef yok geçiş falan...

VolkaN

Altın Üye
zor degıl korkma yaprsın

HTML