H_key_local hatalari!!

weletto

New member
Pcmde yuksek sayıda h_key_local h_key_com hatalari war bunlar benım ınternette gezınırken yawaslama yasamama sebep olurmu???

NeCcko

Altın Üye
hatalar her zmn sorun cıkarırlar zaten, ama net hızına bi etkisi olurmu bilemem, tevsiyem advenced windows care adlı programı kur ve onar

weletto

New member
arkadasım o programlar hıc bır seye yaramıyorlar taratıyorum duzelttırıorum duzelıo gosterıo sonra bıdaha taratıorum yıne aynı hatalar war free error cleaner dıye bı program war onu kurdum h_key_local dosyalarından 2 tanesı yoq windows kurulurken atlamıs olabılrımı boyle bı olasılık warmı onuda bılmıorum

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
windows bazı

arkadasım o programlar hıc bır seye yaramıyorlar taratıyorum duzelttırıorum duzelıo gosterıo sonra bıdaha taratıorum yıne aynı hatalar war free error cleaner dıye bı program war onu kurdum h_key_local dosyalarından 2 tanesı yoq windows kurulurken atlamıs olabılrımı boyle bı olasılık warmı onuda bılmıorum
kayıt defteri anahtarlarını boot olurken çekeridekle beraner değiştirir.. hatalarrın herşeye sebep ola bilir en iyisi registiry mechanic 7 onu indir bence ama eğer bu hatalara dll veya başka girdiler sebep oluyorsa o zaman komple temizlik yapman gerekir

weletto

New member
Ya yoq wındowsu kurduktan sonra onar yapmadan kesınlıkle ınternete gıremıyorum ınanılmaz yawas oluyor ınternet yanı yoq gıbı bırsey oluyor ınternet dısarı cık 5 6 saat takıl gel gogleyı anca acar ama onar dedıkten sonra normale donuyor 1 ay sonra yıne bozoluyor nedenını bılemıyorum!!!

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
arkadaşım

Ya yoq wındowsu kurduktan sonra onar yapmadan kesınlıkle ınternete gıremıyorum ınanılmaz yawas oluyor ınternet yanı yoq gıbı bırsey oluyor ınternet dısarı cık 5 6 saat takıl gel gogleyı anca acar ama onar dedıkten sonra normale donuyor 1 ay sonra yıne bozoluyor nedenını bılemıyorum!!!
bunun bir çok nedeni ola bilir zaten..en aklıma gelen yüklediğin xp zaten dandik paketlenmiş diğerleri band genişliğini zorlamışsındır gpeditten ayarlıya bilirsin vs...

HTML