Hırsız nasıl bulundu..?

dj_hayalet

New member
Bir gün Afrika da bir kabilede kutsal tüy çalınır..Kutsal tüy, kabile üyesi tarafından çalınmıştır. Kabilede 120 üye bulunmaktadır..Kabile reisi dedektif tutar..
Dedektif şöyle bir kontrol ettikten sonra, eski tapınağa gidebilir miyiz der..Kabile reisi itiraz eder..Oraya iki kişi giremeyiz der ..Geleneklere göre tapınağın içinin tam ortasında bazı güçleri olduğuna inanılan ve korkulan kutsal bir taş vardır..Ve dar bir tünelden gidilen zifiri karanlıkta bütün üyelerin yerini ezbere bildiği bir yerdedir..
Dedektif reisten izin isteyip eski tapınağa girer..Ve reisten bütün üyeleri toplayıp kutsal tüyün çalındığını ve bunun bulunması için herkesin tapınağa girip taşa dokunmasının gerektiğini açıklamasını ister..Üyeler sıra ile tapınağa girerler..Dedektif üyelerle vedalaşıp içlerinde birini seçer ve kutsal tüyü şu çalmıştır deyip oradan hızla ayrılar..
Gerçektende kutsal tüyü çalan kabile üyesi odur..
Dedektif hırsızı nasıl buldu..

dj_hayalet

New member
Yaklaşık .

Peki ben o adamın dokunmadığını nereden anlıyorum yada dokunduğunu nereden anlıyorum.?

beshkempir

HH Clan Team
adam taşa dokunsa yakalanacağını bildiği için dokunmadan çıkmıştır. ölmediği içinde taşa dokunmadığı anlaşılmıştır belki.

dj_hayalet

New member
120 kişi var..Dedektif taşa dokunup yada dokunmadığını nasıl anlaya bilir..Ne yapmış olabilir..

k155

New member
taşın uzerine boya filan sürmüştür herkes dokunuor cünkü korkmuyorlar birsey olaagindan ama o calan kisi ise dokunmuyor korkusundan

HTML