Hırsızı bırakmayan hâkime dayak !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Hırsızı bırakmayan hâkime dayak

Küçükçekmece Adliyesi 8’inci Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi İnsaf Gündüz, tahliye etmediği hırsızlık zanlısının kardeşi tarafından feci şekilde dövüldü. Ağabeyi Yılmaz Öztürk’ün tutukluluk halinin devamına karar veren kadın hâkimi öğle tatilinde koridorda bekleyen Serhat Öztürk, kadın hâkimi saçlarından tutarak kafasını duvara vurdu. Saldırdığı hakime hakaret ve küfür de eden Öztürk, yumruklarıyla hâkimi yere serdi. Adliye polisi tarafından etkisiz hale getirilen Öztürk gözetim altına alınırken, Hâkim İnsaf Gündüz personel tarafından Özel Doğan Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Gündüz’ün kafa travması geçirdiği ve beyin kanaması riski bulunduğu belirtilirken, karakola gönderilen saldırganın polis ifadesinin ardından aynı adliyeye sevk edileceği belirtildi. Saldırganın “Herkes işini yapacak. Gitsin evinde otursun. Çocuk doğursun, yemek yapsın. İnsanların kaderiyle oynamasın” diye bağırması dikkat çekti.

aksam.com.tr - 2o.o2.o7

iSpiK

Kadim Dost
elinin hamuruyla karısma demiş :D

osiris_cemo

New member
Oha artık hakimlerinde can güvenliği kalmadı memlekette.Hemde adliyenin içinde saldırıya uğruyor.Allah sonumuzu hayır etsin.

SickDreTh

Altın Üye
töbe töbe....

Mephisto

R€B€L
bu sabah haberlerde izlemiştim "otursun evinde cocuk yapsın" diyerekten,kadını sadece cocuk dogurmaya egilimli bi yaratık olarak gören beyinsiz herifin teki!

böyle şerefsiz insanlara en güzel dersi yine yargı verecektir fakat hic kimse bi hakime dayak atamaz.Atılan bi ülke varsa yani biz bazı şeyleri biraz gözden gecirmeliyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML