Hülya Avşar'dan saç baş yoldurtan sohbet !!!

sarperkan

New member
AKP'li Osman Yağmurdereli'yi programına konuk eden Hülya Avşar'ın sözleri stüdyoda soğuk duş etkisi yarattı.

Türkmax'taki 'Hülya Avşar Stüdyosu' programında AKP milletvekili Osman Yağmurdereli'yi konuk eden Hülya Avşar, Başbakan Erdoğan'ın bir çiftçiye yönelik olarak söylediği 'ananı da al git' sözleriyle ilgili "O davranışı takdir ediyorum. O söz hoşuma gitmedi ama bu tavrını sevdim!" dedi.

İşte Süperpoligon internet sitesine yeralan Hülya Avşar'ın derin siyaset bilgisiyle(!) yaptığı sohbet;

Vatandaşa 'Ananı da al git' diyen Başbakan için;

- "O davranışı takdir ediyorum. O söz hoşuma gitmedi ama bu tavrını sevdim!"

- "Sonuna kadar AKP haklı, rahatsız ediyoruz sizi, diğer parti liderleri gelse ne olacak ki!"

- "Dört sene daha sizi rahat bırakalım mı istiyorsunuz..."

- Osman Yağmurdereli: Muhalefet bile bile yanlış yönlendiriyor

- Hülya Avşar: Muhalefetin işi budur zaten...

- Avşar: Başbakanımızın bir yanlışı var ... Atv... Başına gelen dünürü sanırım...

- Osman Yağmurdereli: Hayır... Çalık grubunun yöneticisi damadı. Daha önce de orada çalışıyordu.

- Hülya Avşar: Çalıklar Tayyip Bey'in akrabası mı oluyor!?.

- Osman Yağmurdereli: Hayır...

- Hülya Avşar: Bize gelen şeyler öyle!

Avşar'dan program kapanışı sözleri:

- Ne duruma düştüm burada biliyorum ama samimi sorular sordum. Biz halk olarak size güveniyoruz. Mecliste olmanız güven veriyor...

- Başbakanımızın başımızda olması lazım...

- Ben istiyorum ki Tayyip Erdoğan yıllarca kalsın. İstikrar adına..

Kaynak: Milliyet Haber

(((konuş sen konuş , yakında soktularmı kafana kara bir çarşaf , görürsün .... )))

mantser

New member
başbakanın o söylemine hak vermemekle birlikte sözün söylendiği vatandaşında kabahati var bunuıda atlamamak lazım. İlgili videoyu izlerseniz sizde anlarsınız öle durduk yere söylenmiş bir söz değil bi nevi hak etmiş adamda.

***edit***

New member
(((konuş sen konuş , yakında soktularmı kafana kara bir çarşaf , görürsün .... )))
hasiktr lan ne biliom ki onu dion şerefsiz

combanant

New member
kıçını başını orasını buraını açanlar siyaset yapıyor biri çobna laf atıyor biri çarşafa o çarşaf dediğin senin atalarından kalma osmanlıdan kalma kıçınızı açıyorsunuz irtica olmuyor çarşaf giyen irtica oluyor hadi lennn

SickDreTh

Altın Üye
hulya avsarın anladıgı cok kısıtlı konular var..bunları herkes bılıyo zaten bı sıyaset eksıktı oda oldu...
emınım benım okudugum kolejdekı ılkokul ogrencısı bu kadından daha fazla sıyasetten anlar..
kardesı bı dert kendısı ayrı dert bunlar sıyaset programı adı altında bı stand up show yapsalar ellerı yuzlerı reytıng olur ne gusel :)

KOÇİL

New member
Bu kadını 15 yıl önce çok severdim. 15 yıl önce ne salakmışım. Gerçi şu anda nasılım bilmiyorum ama.

HTML