guzel bir haber portali

DeLaLeT

New member
Arkadaslar Daha Düne Kadar Link i yayInda idi Bende buLdum Hemen Kurdum. Ama Bugun BaktIm Link Yoq :(
Ama Kendime Kurdugum $ekli iLe sizLerLe payLa$mak istiyorum.
Şayet Begebir isterseniz Siteden indirim Download icin sizLerLe payLasabiLirim..

Site Ön Izleme

Ve iste Download Linki:
DownLoad

Bir Teşekkürü Çok Görmezsiniz Sanırım ;)

DeLaLeT

New member
Tamam ArkadasLar madem beyendiniz Bunu Sizler icin yayinlicam.
1 Gun icinde Sizlere Link i Veriyorum.

dostpartner

New member
emeğine sağlık

DeLaLeT' Alıntı:
Arkadaslar Daha Düne Kadar Link i yayInda idi Bende buLdum Hemen Kurdum. Ama Bugun BaktIm Link Yoq :(
Ama Kendime Kurdugum $ekli iLe sizLerLe payLa$mak istiyorum.
Şayet Begebir isterseniz Siteden indirim Download icin sizLerLe payLasabiLirim..

Site Ön Izleme

dost böyle güzelscirpt paylaşılmada ne paylaşılır forumda görmek isteriz emegine sağlık tekrar

armanius

New member
sorulurmu hocam şevkle bekliyoruz :D

umitgenc

New member
Script Sahibi Siteye link veren arkadaşla irtibata geçmiş yada mutlaka geçecektir..O link verilse dahi dikkat edin arkadaşlar..

Devil

Script Hacker
Script Sahibimi :D guldurmeyin beni o script ortalık malı olalı cok oldu www.internethaber.com un aynısı değil cod lamalarda farklılık var kısaca clone diyebiliriz biraz lamer araştırması yaparsanız :D piyasada satan bulursununuz

DeLaLeT

New member
umitgenc' Alıntı:
Script Sahibi Siteye link veren arkadaşla irtibata geçmiş yada mutlaka geçecektir..O link verilse dahi dikkat edin arkadaşlar..

Hic Bisi oLmaz Merak Etmeyin DostLar.
Simdi Sunucumdan Indirdim. Rapidshare ye upload Ediyorum. yukLer yukLemek Link geLiyor ArkadasLar.
Bu Arada Beyendiginiz icin TesekkurLer Ederim. Hep Bizmi Sizin yayinLadikLariniza bakIcaz. Birazdan Ben YayinyaLinü, sizLerLe payLasaLim Dedik.

Dostpartner: senin ciragin oLucam Sanirsam. Senden de Destek geLdi Kim tutar Beni ;)

armanius

New member
merakla beklemeye devam ediyoruz.

DeLaLeT

New member
armanius' Alıntı:
merakla beklemeye devam ediyoruz.
Paylasimin Devaminimi Yoksa bu Script in Downloadınımı?
Bu Script in Download ini iLk Mesajima iLave Ettim Dost. KontroL Edersiniz.

BegeniLer icin TesekkürLerimi Sunuyorum SizLeree

armanius

New member
cok tesekkur ederim dostum bayadır aradığım bi scriptti eline sağlık ...

HTML