GP'li 60 kişi AK Parti'ye geçti

chapboy

New member
Genç Parti (GP) Sinop Gerze İlçe Teşkilatı, topluca istifa ederek törenle AK Parti'ye geçti. İstifa edenler Genç Parti'nin beklentilere cevap veremeyeceğini anladıklarını belirtti.

GP Gerze İlçe Teşkilatı'nı oluşturan 60 kişi partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı. Törene, AK Parti Sinop 2. sıra milletvekili adayı Uğur Giresun ile AK Parti Sinop il ve Gerze ilçe yönetimleri ile parti üyeleri de katıldı.

Genç Parti'nin beklentilere cevap veremeyeceğini anladıklarını belirten Mustafa Bal, "İnsanların boş sözlere ve vaatlere kanmamalarını istiyorum. İnsanların duyguları ile oynanıyor." dedi.

Gp ye oy vermeyi düşünenlere duyurulur...

leke900

New member
Valla yaırm saat önce haberleri baştan sona izledim böyle birşey görmedim bu kadar önemli bir konu tvde çıkardıı demekki yalan ayrıca kaynak bile belirtmemişsin artık akepenin oyları bölünmesin diye nasıl yalan atcağınızı şaşırdınız...

thefigoooo

New member
BURASI LAİK DEMOKRATİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ tayyibe göre değil ama ona göre anayasa içki masasında hazırlandı ve hem laik hem müslüman olunmaz işte bu yüzden akp ye hayır

alpgg

New member
kaynak göstermeden zırva haberler vermeyelim lütfen

chapboy

New member
leke900' Alıntı:
Valla yaırm saat önce haberleri baştan sona izledim böyle birşey görmedim bu kadar önemli bir konu tvde çıkardıı demekki yalan ayrıca kaynak bile belirtmemişsin artık akepenin oyları bölünmesin diye nasıl yalan atcağınızı şaşırdınız...
alın size kaynak: http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=24919
yalan söylemek sizin gibilerin işi kaynak göstermeyi unutmuş olabilirim ama sen yalan attığımı söyleyemezsin
(bundan sonra da diyeceğini tahmin edebiliyorum merak etme sen yine ne söyleyeceksen yine söyle bundan sonra)

Mephisto

R€B€L
leke900 ve chapboy

yorumlarınızda konuyu tartısın aynı tur mesajlara ılerde yer vermeyın lutfen
ayrıca konuyu verırken kaynak vermeyıde unutmamaya calısalım

sıyası partılere tasınmıstır

JeNk

New member
Anap Ida Gecti Dogruyoluda Gecti 40 Yillik Chp Liside Gecti Sizce Neden Ilk Bas Bunu Sorun Kendinize Ondan Sonrada Sunu Sorun Bunca Karalamaya Iftiralara Elestirilere Ragmen Akp Neden Hala Birinci Parti Bunuda Sorduktan Sonra Gidin Oy Verin Oy Verirkende Unutmayin Baraji 2 Parti Gecicek Yani Oyunuzu ÇÖpe Atmayin

izmirde de 100 kişi chp ye geçti sanıırm genç parti kan kaybına uğruyor aklınızı başınıza devşirin derim gp oy vereceklere...

HTML