googlenin terbiyesizliği

sherlock_holmes

New member
Arkadaşlar bir çoğumuz eminim biliyordur.www.earth.google.com adresi üzerinden indirilen bir program ile dünyanın her hangi bir noktasına uzaydan bakabiliyorsunuz. Program üzerindeki ayarlar üzerinden yer isimlerini göster seçeneğini seçtiğinizde secilen bölge üzreindeki önemli yerlerin isimlerini gösteriyor.

Ege kıyıları üzerinde odaklandığınız zaman koyların isimlerini yunan isimleri olarak gösteriyor.Haritada Marmaris kıyılarını incelediğim zaman 5 adet koy isminden sadece 1 tanesi türkçe diğerleri yunanca ....
Ege bölgesi üzerinde yüz yıllardan beri gözleri var ve avrupada dolaylı yoldan bunu destekliyor. Bu bilinen bir şey . Peki bu google sitesine ne oluyor?

[email protected] adresinede mail atarak durumu bildirdirebilirisiniz.​

naser

Forum Aslanı
ewet toplu olarak bır maıl atalım bır maı hazırlanması sart!!!!

emperor33

New member
evet arkadaşalr hackhell toğluluğu olarak karşı çıkalım ortak mail hazırlayıp tüm herkes ile birlikte gönderelim

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Toplu bir mail atılması lazım arkadaşlar ben ingilizce biliyorum ama önce nası birşey yazacağımıza karar vermemiz gerekiyor ve birkaç kişi toplanıp onu güzel bir şekilde yazarız. Böyle bir ayıp bence cevapsız kalmamalı....

sherlock_holmes

New member
TAMAMEN doğru arkadaşlar herkes fikrini söylesin tolplayalım gönderelim hazırlık okumuş adamlarız sonuçta

Gs_HeLL!

New member
hehe mavercik :) bence de toplu bi mail hatta hackhell mail adreslerimizden atalım!

by_ajan

New member
öncelikle google yetkililerinden konu hakkında bilgi edinilmesi gerekli olduğunu düşünüyorum
konu hakkında yetkili birimden bilgi almadan birilerinin fikirleri doğrultusunda protesto etmeye kalkmak pek mantıklı gelmiyor açıkcası

birde bu tip konularda yorum yapan arkadaşlar
yorum yapmadan önce şu linke bakmalarını tavsiye ederim
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=40012

saygılar

sherlock_holmes

New member
işte bu maili yazmamız için hepinizin görüşlerininizi alalım toplu mail atalım....

RoKeT

New member
arkadasim konuyu bilmeden tmm olarak bisey yapmayin gecen boyle cnbc deki cizgi film hakinda herkes ileri geri bilmeden konustu halbuki cnbcoynatmamis oyle bi sozde gecmemiş bilmeden tmm olarak hakkaret veya baska bisey yapmayin ;)

HTML