Googleden para kazanın

CmAvirex

New member
Ilk etapta goze batacak bir konu ama dusununce birilerinin dikkatini cekebilecegini biliyorum. Google adsense den para kazanmak istermisiniz ? Mp3 siteniz varsa veya download siteniz varsa google adsense ye tiklamadan download yapmasina izin vermediginizi dusunun ne kadar para kazanirsiniz ? bir mp3 siteniz var gunluk tekil olarak 200 kisi 200 tane mp3 'u download ediyor dusunsenize 200 tiklama kadar para kazanacaksiniz gunluk. ayrica reklamlari da siz belirliyorsunuz ...

Sozu fazla uzatmaya gerek yok. Yaptigimiz bir sistem ile google den rahatca para kazanabilirsiniz. Nasil mi sitenize uye olmak isteyen adsense ye tiklamadan uye olamayacak mp3 indirmek isteyen download etmek icin adsense ye tiklayacak vs. vs. alternatifleri siz cogaltin. bu sistemi ASP veya PHP olan sitenize biz sistemi kuruyoruz. Ucretini havale yapiyorsunuz.

DIKKAT !
1-) bu sistem icin oncelikle bir adsense hesabinizin olmasi gerekiyor
2-) bu sistemin calismasi icin adsense ye uygun bir sitenizin acik olarak faaliyet gostermesi gerekiyor.
3-) 50 YTL 'nizin olmasi gerekiyor

Bu sistemin kurulma bedeli 50 YTL 'dir ilgilenenler mexut ile irtibata gecebilirler. iyi calismalar kolay gelsin.

memoli1984

New member
mantıklı ama benim sitem üniversitedeki yüksekokul için yapıldı ve arkadaşlardan rica etsem hergün hergiren bir kez tıklayacağı için gerek yok hem insanlar siteden kaçmazlar böylece sizin yaptığınız şekilde olursa sitenin 200 olan günlük ziyaretçi sayısı da en fazla 10 gün içerisinde dibe vurur yani 50 ytl ödersin ve karşılığını alamazsın çünkü sitene giren olmaz giren olmayınca tıklama olmaz tıklama da olmayınca 50 ytl uçmuş olur.
umarım bunu uygulamayı düşünen arkadaşlara açıklayıcı olmuşumdur.

c160

New member
evet bende o tür zorla tıklama karşıma gelince direk siteden çıkıyorum ... ama zaten bir siteyi sevmişsem reklamına dokunurda çıkarım

omeruludag

New member
bu şekilde alınan tıklamaların parasını google ödemiyor üsteli bide banıyorlar.bunu deneyen çok oldu daha önce

slimshady

New member
google anlıyor bunları pek tavsiye etmem boşa uğraşırsınız kazanıyorum iyi güsel dersiniz 100 dolara yaklaşırsınız bi bakarsınız ban:D

HTML