google Adsense Nasıl kabul eder

oguzgun

New member
Merhaba
Bu adsense gercekten kazanclı bir iş mi? Eğer öyleyse googlenin kabul etmesi için sitenizin ne gibi özellikleri olması gerekiyor? Birde Para kazanabilmek icin sitenizde googlenin reklamının oldugu bannera tıklanmasımı gerekiyor yoksa sitenize girş yapılmış olması yeterlimi? Bu konuda net bilgisi olan ayrıntılı acıklarsa sevinirim.

kaan60

New member
Google cömerttir herkez kabul eder nerdeyse,sitene giren insanların onu tıklamasıyla para kazanıyorsun.kazançlımı eğer siteni optime eder google da üst sırala çıkarsan ve günlük hit sayı yüksek se kazanırsın. sanırım açıklama yeterli olmuştur bir teşekkür ama:)

oguzgun

New member
çok teşekkürler açıklaman için. sanırım bu dediklerinden anladıgım oyle boyle yaptıgın bir site ile ancak 3 5 milyon kazanılacak bir sistem. ancak mynet gibi bir site yapmalısınki aylık güzel bir kazanc ki guzel kazanc dedigimde taban fiyatı 500 kadar belki kazanabilirsin. o ndenele hic bılasmaya deymez. webmasterlığa devam edeyim. :)

netteben

New member
görüşüne katılmıyorum benimde bir sitem var hemde tamamen bedava kurduğum bir site günlük 300 kullanıcı giriyor siteme minimum günde 5$kazanıyorum bazı arkadaşlarım ayda 300-400dolar kazanıyorlar yanlız google kayıt olurken gerçek bilgilerinizi vermelisiniz bu sayede ödemede sıkıntı yaşamazsınız

fthkorkmaz

New member
arkadaşlar öyle beklentinizi çok yüksek tutumayın sonra hayal kırıklığı yaşarsınız. benims ite google da 1. sırada siteye ortalama günde 1000 ziyaretçi giriyo. ve günlük gelirim ortalam 1$ civarı varın siz gerisini hesap edin..

GK6789

New member
ya kimse reklamlara tıklamazsa istersen her aramada birinci gözük ne işe yarar. reklamlara tıklayacak kullanıcı sayısı çok azdır, eğer illaki para kazanmalıyım diyorsan bence arkadaş grubundan yardım alabilirsin sonra kazancı paylaşırsınız

HTML