gizli klasörleri göremeyenlere küçük bi yazılım

mustafakox

New member
arkdaslar gizli klasörleri gizleyip göstermeyen virüs war amvo.exe die küçük bir program sayesinde kurturabiliyoruz.İşinize yarar
işte link

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=467amvo.rar

virüs taraması

not: c: dizinine ntdetect boot bat. dosyaları atıyor onları sakın silmeyin pc açmaz. windows dosyası eksik hatası verebilir kendim karstım bir kez

ugurr5

New member
not: c: dizinine ntdetect boot bat. dosyaları atıyor onları sakın silmeyin pc açmaz. windows dosyası eksik hatası verebilir kendim karstım bir kez

ne demek oluyo?
verdiinmi atıoo virüsmü? anlaşilmıo

Kokoin

New member

ne demek oluyo?
verdiinmi atıoo virüsmü? anlaşilmıo
hayır mawo die bi virus varmış.. o gizli klasorleri gostermıyomuş.. adamın biri bi yazılım çıkarmış. bunu kuruyomuşuuuzzz, ve gizli gozukmeyen klasorleri gösterebiliyomuuuuuuuuuuuuuuuş..anladın?

mustafakox

New member
bu küçük araç temizlik yaptıkran sonra c dizin içine nt detect adında .bat dosyaları atıor onları her acılısta virüs arıor sen sadece programı calıstırp gelenlere tamam basacan yeniden başlatacaksın okadar c ye attıkları zaarasız

mustafakox

New member
arkdaslar kullanımı cok basit sadece calsıtırın bir kaç kez sorun gelcek tamm deyin o kadar c: dizini içerisine .bat dosyaları atıor onları silmeyin o kadar basit bu kada büyütcek bişi yoqtu

MoR_Uk

New member
Teşekkür Ediyorum. Denedim Ve Artık PCde GizLi DosyaLar Görünüyor. Aynen Dediğin Gibi .Bat DosyaLarı Atıyor. Korkumdan Hiç ELLemedim BiLe OnLara. :) Ama İtiraf Edeyim Önce Dosyayı İndirirken Tereddüt Ettim, Bu Kadar Küçük Boyutta Ve Adını Da Amvo.Exe Koyunca Tırstım :) Tâbi Sonra Düşündüm ULan Zaten Yemişiz Virüsü, Bu Da Aynı Virüs OLsa Ne yazar Diye indirdim. :) YanıLmışım Tâbi BöyLe Düşündüğüm için Kusura Bakma Ama Düşünce Bu iŞte, AkLa GeLiveriyor, EngeL oLunamıyor. :) Tekrardan Teşekkür Ediyorum.

HTML