Gizli klasör seçeneği yok!!!

kefilyok

New member

yukarıdaki resimde göstermeye çalıştım arkadaşlar... araçlar menüsüne tıkladığımda klasör seçenekleri görünmüyor ve aynı zaman da çember içine aldığım yerden de klasör seçenekelrine tıklıyorum ama hiç bir pencere çıkmıyor karşıma... tamam bi virüs tarafından yapıldığını biliyorum fakat çözümünü bi türlü bulamadım... kaspersky yükledim çözmedi spybot yükledim o da çözmedi... ne yapmam lazım yardım edermisiniz?

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
arkadaşım bu tür virüsler o seçeneği yok ediyor ve geri dönüştüremez hal alıyor bende geçen yaz oldu bu durum gibi bende klasörleri gizli yap dediğimde yapıyor fakat bidaha görünür hale getiremiyordum bunun tek çaresi anladığın andan itibaren çabucak sistem geri yükleme yapman bunun dışında xp cd den onarımı şsteyebilirsin tabi en iyi çözüm format atmak çüki bu virüsler özgün yazılım oldukları her halinden belli virüs programları bunu göremiyor lanet bir durum yani anlayacağın artı veri silindiği için virüs programı buna çare olmaz anca bulaşmadan önce bir engel olabilir okadar sende iste virüs aktif olmuş...

HTML