gizli dosyalar gozukmuoo yardımm

crazyowl

New member
arkadaşlar gizli dosyalar gozukmuyor klasor seceneklerinden goster diorum olmuyor bile n varmı nedenini yada cozumunu

RuTH

Altın Üye
Aynı sorun bende de var. araçLardan kLasör seçeneklerine uLaşamıyorum. biLgisi oLan yardımcı oLursa sevinirim

RuTH

Altın Üye
Ben ona da uLaşamıyorum...

BlueLive

New member
başlat/çalıştır/regedit
regedit(kayıt defteri)i aç.sonra aşağıdaki yolu azle.o değer 0 ise 1 yap. 1 ise 0 yap. normalde onun o şekilde yani 0 olarak kalması gerekiyor, o şekilde görünüyor zaten.

Ordaki değeri 0 yaptıktan sonra Görünüm/Klasör seçenekleri artık görünmesi lazım.hadi kolay gele.....

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer]
"NoFolderOptions"=0

eğer böyle bir kayıt yoksa oraya bu kayıdı ekleyin..
birde ricam sonucu olumlu yada olumsuz bildirirseniz sevinirim...

silver021

New member
BlueLive' Alıntı:
başlat/çalıştır/regedit
regedit(kayıt defteri)i aç.sonra aşağıdaki yolu azle.o değer 0 ise 1 yap. 1 ise 0 yap. normalde onun o şekilde yani 0 olarak kalması gerekiyor, o şekilde görünüyor zaten.

Ordaki değeri 0 yaptıktan sonra Görünüm/Klasör seçenekleri artık görünmesi lazım.hadi kolay gele.....

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer]
"NoFolderOptions"=0

eğer böyle bir kayıt yoksa oraya bu kayıdı ekleyin..
birde ricam sonucu olumlu yada olumsuz bildirirseniz sevinirim...
ohooo bu ne raffığım böyle bilgide insanın daha çok kafası karışıyo herkes doğuştan hacker olaraq doğmuyo ansının karnından:melek biliom yardım etmeye çalışmışsın ama ben bu XP de hiç böyle sorun yaşamadım valla göster dersem gözüküo kapat dersem kapatıyo:saskin nie oluyo acep ona anlam veremiom yoqsa yardım etmeyi isterdim sana

HTML