Gizli dosyaları göster diyorum ama göstermiyor :(

***anka***

New member
arkadaşlar bilgisayarımda bu aralar sorun olup duruyor ama nedenin bilmiyorum birtürlü...

Üstelik yeniden format attım ama bu seferde yeni yeni sorunlarla karşılaşıyorum :(

Bu seferde bir sorunum var :(

Bilgisayarımda gizli dosyaları göster dememe rağmen göstermiyor... Gizli dosyalardan adını hatırladıklarımı aratarak bulutorum ama diğerlerini bulamıyorum ...

Lütfen yardıımm :(

***anka***

New member
ViRTuE arkadaşım dediğini yaptım... İçerisindeki her iki yoluda denedim... Gizli dosyaları buldu ama...
Hani Araçlar seçeneğinden Gizli dosyaları göster veya Gösterme seçeneğinden aktifleştiremiyorum :( Sorunum orası ne yazıkki... Formatı yeni atmıştım ama sebebini anlamadım bi türlü :S

Haa ayrıca dediğinizi yaptıktan sonra sanki bilgisayarda başka bir hesap varmış gibi başlangıçta hesabımı seçmek zorunda kalıyorum...
Ve PCnin açılışı çok yavaşladı... Daha önceden 14 kez dönüyordu başlangıçta şimdi 20yi geçiyor :(

aLyCaNN

New member

klavuz13

Banned
virüs var bilgisayarında....

çok dikkatli olman lazım ve arkadaşların önerdiği programları kullanmann gerekmektedir.

bacardioro

New member
ya bende her format attığımda bi sorun çıkıyo format atıom oh mis gibi oldu diom sora yine bişe oluo mesela şimdi ekran kartı arza yaptı :D

MaxBlast diye bi programla format atmıştım hiç sorun çıkmadı sonra normal format attım yine bişeler oldu keşke atmasaymışım ama maxblastla baya uzun sürüyo ama değio burda link var istersen onu dene bi

cemelli

New member
sil diye bi program var usb virisünü temizliyo aynı şeyi googleye yaz o programı bulursun ondan sonra temizliyo

asker_01

New member
bu sorun bendede var arkadaşlar gizli dosyaları göster diyom geri negatif duruma geliyo format attım yıne düzelmedi yardımcu olursanız sevinirim

grkmklnc

New member
bende de aynı sorun vardı. flash belleklerden bulasıyormus bilgisayarlara. dracula virüs temizleyiciyle tarattım virüs buldu silince düzeldi.

quzum

New member
peki arkadisim sen bana dosyayi nasil gizliyeceyimi ogete bilirmisin? Lutfen cok aradim ama bulamadim yani dosyam baskalari tarafindan acilmasin.... nasil yapa bilirim buraya yaz ben okurum .... tesekkurler

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
Bilgisayarım>Araçlar>Klasör Seçenekleri>Görünüm>Gizli dosya ve Klasörleri Gösteri işaretle ;)

efecan31

New member
arkadaşlar şimdi bu sorun vardı bende 14 saat süren calışmam neticesinde ancak çözmüştüm kullanılacak malzemeler format cd si boş bir cd
şimdi arkadaşların dediği doğru bu amvo virüsü ve bu virüsten formatla kutulamazsın çünkü bu virüs D E ve usb bellek ve harici harddisklere bütün sürücülere bulaşır sen C yi formatlasanda D den filan tekrar geri gelir
oncelikle harddiskini C D vesaire Dvd ye kopyala dvd ye bulaşamoyo bu kahrolasıca
neyse pc de ki bütün sürücüleri format atarkaen biçimlendir sonra pc açılınca klasör seceneklerinden gizli dosyaları gösteri ve korunan dosya türlerini göster de ve sonrarsında da cd ye kopyalacağın deppfreeze i kur pc yi ac kapa deepfreeze aktif olsun ve kullndığın usb harddisk yada bellek varsa onları tak orda bu virüsü görürsün hemen shift delete ile sil bütün gizli dosyaları sonra deepfreeze ac driverlaını neyin yükle kkolay gessin

mitnicke64

New member
arkadaşlar dracula programını internetten indiriyorum, kuruyorum ama hata veriyor..!!! çalışan bi türü varmı acaba sizde

hardsolver

New member
bugun bende yasadım o sorunu ve dracula programı ise yaradı hemen çözdü
sorunu olan varsa bence denesinnnnnnnnnnnnnnnn

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
xp kullanıcıları için ComboFix adlı programı öneririm.Kesin çözümdür.Bulamazsanız pm atın.Upload edeyim.

HTML