Gizlediğim Klasörlerim ??

Sunepe

New member
Merhaba arkadaslar. Araçlar menusundeki " Gizli dosya ve klasörleri göster ve Gizli dosya ve klasörleri gösterme " seçenegınden bır klasor gızledım sımdi gerı gelmıyor doysa ve klasorlerı goster dedgımde bakıyorum dosya yok ve yıne Araçlara baktıgımda Gizli dosya ve klasörleri gösterme seçeneği tekrar işaretlenmış oluyor. Yardımcı olursanız sevnırm. İçindekiler önemliydi. Şimdiden Teşekkur ederım.

benim01

New member
Bende aynı sorunu bir pc de görmüştüm ama bir türlü düzeltemedim sorunu ,
Ama sana onları görebilmen için başka bir yol verim flash belleğinde varsa tmm olur.
Gizli yaptığın klasörde rar dosyası varsa ona gir veya bir rar dosyası oluştur ,rar dosyasını aç rarın dosya yöneticisi ile dosyaları dolaş hepsini görürsün, şimdi onları gizlilikten çıkarmak için gizli dosyaları al ve belleğe gönder ordada gizliliği kaldır,
Ben böyle çözebilmiştim çünkü dosya özelliklerine başka türlü erişememiştim :D

diaboligragt

New member
ben de yaşamıştım aynısını,virüs çıktı. biçok yerde araştırdım,karşılaştım hepsinde sorun virüstü.çok zararlı bişey diil.bi tarama yaptırıp temizlersen düzelir.

sarisari

New member
Merhaba arkadaslar. Araçlar menusundeki " Gizli dosya ve klasörleri göster ve Gizli dosya ve klasörleri gösterme " seçenegınden bır klasor gızledım sımdi gerı gelmıyor doysa ve klasorlerı goster dedgımde bakıyorum dosya yok ve yıne Araçlara baktıgımda Gizli dosya ve klasörleri gösterme seçeneği tekrar işaretlenmış oluyor. Yardımcı olursanız sevnırm. İçindekiler önemliydi. Şimdiden Teşekkur ederım.
bendede aynısı olmustu. nedeni virus. virusu buldum silince düzeldi. güncel ve iyi bir antivirus işini gorur. (kaspersky)

HTML