gizlı dosyalar

mesut67

New member
merhaba arkadaslar ya ben klasor seceneklerınden gızlı dosyaları goster dıyorum ama yıne gosterme secenegıne gıdıyor..dosyaları gostermıyor napabılırım bu dsyaların bı kactanesı flash bellegınde onları nasıl cıkartabılırım??

yardımlarınızı beklıyorum...

bı de bundan bı kac gun once bı vırus bulasmıstı
adi svdıoajm.cmd laptopuma cok zarar verdı ne bı dosyaya gırıp cıkmayı denesem ufak bı sayfa cıkıo ve teklıke dıyo wındows dosyalarına zarar verebılecek tehlıkelı bı vırus bulasmıstır antıvırus satın almalısınız dıyo cık dedıgımde web sayfasına gıdıyor???

Tunyukuk

New member
Sistem Geri Yüklemeyi Kullan Yada Formatla En Iyisi

mesut67

New member
ya cok ıı dıyosunuz da beyler onuda yapamıyorum ben bu gızlı dosyalarımı nasıl acabılırım

en azndan bırı flash bellekte onu nasıl acıcam??

kara06

New member
Amvo.exe denilen bir seyden kaynaklanıyor bu olay cozumu basıt: Combofıx dıye bır program google da arat cıkar sıstem gerı almana fılan gerek yok. Kolay gelsın.

katibzabit

New member
kardeş aynı sorun önceden bende de oluyordu ancak flashındaki gizli dosyanın adını biliyorsan mesela okul klasörü onu başlat bul dan arat çıkıyor ben format atana kadar öle idare etmiştim

mpinal

New member
kara06 nickli arkadaşıma katılıyorum sorun amvo0.exe isimli flash bellekten bulaşan bir virüs çözümü içinde combofix isimli program gerçekten başarılı yalnız tam yerini bilemiyorum ama hackhellde programlar kısmında ararsan bulabilirsin bu programıayrıca bundan sonra bulaşmaması içinde ne yapman gerektiği yazıyor açıklamalı olarak.

HTML