Gittin Öyle Mi?

ScorpioN

New member
Gittin Öyle Mi?

Yüzün güneşe bakardı, günebakanlar kıskanırdı.Zaten sen bakmasan güneş
parlamazdı.Ben senin yüzüne hayranlıkla bakarken, gözlerin bir sevdayı anlatırdı
Ben o sevdanın tutkunuydum ve bir sevda ancak böyle tutkulu yaşanırdı
Hüznün karanlığına teslim gecelere, senin varlığınla direnirdim.Varlığın beni
çoğaltırdı.Ne kadar çoğalırsam aşkım o kadar büyürdü ve aşk sadece seninle
adınla vardı.
Elimdeki birkaç umut kırıntısını her gün ama her gün yeniden besteleyip
bitmeyen bir aşk senfonisine dönüştürürdüm.Her notası seni anlatırdı.Sen
duymazdın ama dinleyen herkes seni anlattığını anlardı.
Günler solar, mevsimler değişir, zaman delice akardı.Yalnızlık bir kılıç olup yüreğime saplanırdı.Sensizliğe günce yazıp kimsenin bulamayacağı yerlere
saklardım.Sensiz olduğum bilinsin istemezdim.Çünkü bu yürek sadece seninle
atardı.
Ağlardım, kimse görmezdi.Göz yaşlarım içime akardı.Seni özlemek bir fırtınayı andırırdı.Fırtınalar içimdeki sevda ağaçlarını kökünden kopartırcasına sal-
lardı.Her seferinde bir yolunu bulup ağaçlarımı kurtarırdım.Bu yüzden benim
sevdam yıkılmazdı.
Aşkın yarını yoktu ama bizim beklediğimiz hep yarındı.Bugün hiç yaşanmadı.
Bu ne sana ne de bana uyardı ama çaresizlik elimizi kolumuzu bağlardı.Hayata
isyan ederdim, isyan tek arkadaşımdı.
Bu sevdayı yaşamak, ayakta tutmak kolay değildi, yorardı.Yine de şikayet
etmezdim çünkü senin için her şey göze alınırdı.
Hain değildim ben, seni aldatmadım.Beynim de yüreğim de seninleyken bir başkası bana sadece yabacıydı.Ben yabancılara teslim etmedim kendimi, kimse
de beni teslim alamadı
Mükemmel değildim ben, hatalarım vardı.Ama hatalarımı fark edip düzeltmeyi bilirdim.Yaptığım en ufak hata seni biraz incitse beni yıkardı.
Şimdi ‘gittim’ diyorsun öyle mi¿ Hiç kalmadın ki benimle gidesin…Benimle
kalan hep yalnızlıktı.Olmayışının hiçbir önemi yok.Bir tarafında hep sen olsan da
benim aşkım bağımsızdı.Hayatta hep tatlı anlar yoktur ya, nasıl yaşadıysam seni,
acıyı da yaşamayı bilirim ben.Aslında çok da üzülecek bir şey yok.Çünkü bu
aşk baştan sona imkansızdı

Mehmet Coşkundeniz

WARTOX

New member
ALKIŞŞŞ!! Saol Scorpion böle bişeyi paylaştığın içiin !!

DavidBeckham_7

New member
ule olm yine copy paste yapmışsın :) scorpion. neysa sabah çıkıyoruz unutma :)

A

AngeL

Guest
copy paste filanda olsa cok güsel bir yazı. saol bisle paylaştıgın için..

Leke

Altın Üye
Bırakıp gitme , Öyle çekip gitme , Sensiz olmuyor , Yüreğim dayanmıyor ,
Gittin öylemi ? Bıraktın gittin Öylemi ? İnsafsız çıktın öylemi ?
Çok yanılmışım ..... Artık bitti , Beni Bırakıp Gittin Öylemi ?
( tamamen kendim uydurdum kimse alıntı filan demesin )

evrenbesiktas

kartalizma
Leke' Alıntı:
Bırakıp gitme , Öyle çekip gitme , Sensiz olmuyor , Yüreğim dayanmıyor ,
Gittin öylemi ? Bıraktın gittin Öylemi ? İnsafsız çıktın öylemi ?
Çok yanılmışım ..... Artık bitti , Beni Bırakıp Gittin Öylemi ?
( tamamen kendim uydurdum kimse alıntı filan demesin )
haha leke bişey demedik yaw :D tamam sen yazmışsndır dewam et....Senin avatarın nerde :)

@davidbeckham.
copy paste yapılmayacak diye bişey yok....;)Sen de bul sen de yap Sabah çıkmanızdan bizene yaw orasını anlamadım.....:rolleyes:

Leke

Altın Üye
evrenbesiktas' Alıntı:
haha leke bişey demedik yaw :D tamam sen yazmışsndır dewam et....Senin avatarın nerde :)
Bak sırf sen istiyorsun diye avatar ekledim . Ama biraz daha iyisini yapınca daha iyisi olcak .

Not : Millet kızmayın biliyorum konuyla alakasız mesaj .
:)

ScorpioN

New member
Bu Da Böyle Yarım Kalsın

seni sana ragmen yaşadım ben.
hep kaçışlarla dolu, hep eksik.
bir yanını tamamlasam,
mutlaka başka bir yerden açık veriyordum..
tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde
kaybolup gidiyordum....
bedenine degil, ruhuna taliptim ben.
bu yüzden bu kadar zorlanıyorum..

ben bir ada'nın değil,
bir kıtanın kaşifiydim.
yola çıkmışım bir kere
dönüşüm yoktu ama öyle
çok duraklıyordum ki,
geriye dönüp baktığımda,
başladıgım yerden bir kaç metre bile
uzaklaşamadığımı fark ediyordum....
üstelik menzilin ucundaki sen,
benden daha hızlı kaçıyordun..
ufukta bile görünmeyen bir
serapsın sen benim için................

M.CoşkunDeniZ

ScorpioN

New member
Öylece Gittin ...

Gittin...Ben arkandan sadece baktım.Oysa söyleyeceko kadar çok şeyim vardı ki...``Gidersen, iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini.Gidersen, sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak.Gidersenkaranlığa mahkum edeceksin günlerimi.O karanlıkta yolumu kaybedeceğim``diyecektim sana.Konuşamadım...
Gittin...Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım.Öylesine acıdı ki içim, tutup koparsalardı kolumu, bacağımı bu kadar acı duymazdımAcım yaş olup akmalıydı gözlerimden.Ağlayamadım...
Gittin...Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa.Tutkum seninle olmaktı, tutkum teninde erimek, tutkum hayatı seninle, sadece seninle paylaşmaktı.Anlatamadım...
Gittin...Gidişini önlemek için tutmak vardı ellerinden.Ellerim değil miydi her dokunuşumda seni ürperten? Ürperirdin yine biliyorum.Bir kez dokunsam, bir kez tutsam ellerini, gitmek için biriktirdiğin bütün cesaretin kaybolurdu.Tutamadım...
Gittin...Bir yıkım gibiydi gidişin.Sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere.Nice terkedilişlere dayanan bu yürek bu kez yenilmişti.Bu kadar zayıf değildim ben, kalkmalıydım.Kalkamadım...
Gittin...Oysa geldiğin gün gideceğini biliyordum.Hazırdım gidişine.Kaçak zamanları yaşıyorduk.Zaman bitecek ve sen gidecektin.Bense gidişinin ertesi günü hayatıma kaldığım yerden yeniden başlayacaktım.Başlayamadım...
Gittin...Bir şey söyledin mi giderken? `Kal`dememi istedin mi? Son bir kez`seni seviyorum`dedin mi? `Bekle beni döneceğim`diye umut verdin mi? Beynim öylesine uğulduyordu ki...Duyamadım...
Gittin...Nereye gittiğin önemli değildi.Binlerce kilometre uzakta da olsan, iki metre ötemde de farketmiyordu.Artık yoktun ve asıl bu düşünce beni felç ediyordu.Kurtulmalıydım.Kurtulamadım...
Gittin...Unutulanların arasına katılmalıydın.Anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden yakalamalıydım.Bu aşk noktalanmalıydı, bu sevdadan vazgeçmeliydim.Yapamadım...
Gittin...Bir okyanusun ortasında tek küreği kaybolmuş sandalda dev dalgalarla boğuşan bir denizciyim şimdi.Bil ki sevmekten vazgeçmedim seni, bil ki seninle birlikte sevdanı da taşıyacağım yüreğimde.Bil ki seni...Unutamadım...

Mehmet Coşkundeniz

evrenbesiktas

kartalizma
bu m çoşkundeniz kim onu da davet etsene foruma :D şaka biyana adamı tuttum tam benim tarzımda yazıyo ama hep hüzün yaw :(

ScorpioN

New member
evrenbesiktas' Alıntı:
bu m çoşkundeniz kim onu da davet etsene foruma :D şaka biyana adamı tuttum tam benim tarzımda yazıyo ama hep hüzün yaw :(
evrenbesiktas Bu adam varya bu adam..yazılarını her okuduğumda depresyona giriyoruM.:( eğer bu tür yazıları seviyorsan Bu adam iyi yazıyor...sık sık yazarım buraya

ScorpioN

New member
Gidersen Duracak Yüregim...

Gidersen bahar asla gelmeyecek bu kente,hiç kesilmeyecek yağmur.Hep gri bulutlar,hep soğuk rüzgar.Yarını meşhul bir hayat,umutsuz günler.Biliyorum aşka dair her şeyde seninle beraber gidecek.Kimse senin yerini tutmayacak,kimse sen gibi bakmayacak,hiçbir şey,hiçbir kimse avutmayacak beni.Kuruyacak denizlerim,balıklarım ölecek.
Gidersen,ben asla eski ben olmayacağım.Hayat devam eder elbette,yaşamak denirse buna,yaşayacağım.Bir yanım eksik,kalbim kırık…Tarifsiz bir keder,hepsi birbirinin aynı olan saatler.Ne renkler parlayacak,ne çiçekler açacak.Yaptığım hiçbirşey zevk vermeyecek bana.Hiçbir film güldürmeyecek,ağlatmayacak.Hiçbir kadeh “şerefe” kalkmayacak,şarkılar susacak.
Gidersen,bir daha okuyamayacağım aşk öykülerini.Her aşkın sonu kötü bitecek benim için.Hiçbir sevgili mutlu olmayacak.Kıskanmayacağım bile.çünkü boş boş bakacağım hepsine.Aşka olan inancımı kaybedeceğim ve kendime olan güvenimi de…
Gidersen,senin gitmenin verdiği acıyla baş edemeyeceğim.Saçmalayacağım,
çıldıracağım.Her zamankinden daha sinirli olacağım.Hoşgörü duygum kaybolacak,en ufak bir olaya bile tahammül edemeyeceğim.Kıracağım herkesi,vefasız olacağım.Sonra
giderek terk edecek dostlarım beni.Ben kendi elimle uzaklaştıracağım onları.Derken,
iyice yalnız kalacağım birgün.Hem sensiz hemde arkadaşsız
Gidersen,çok kızacağım sana,arkandan lanetler yağdıracağım.Mutlu olmanı falan istemeyeceğim.Benim çektiğim kadar acı çekmen gerektiğini düşüneceğim.Benden olgun olmamı beklemem,olamayacağım.Çünkü kabullenmeyeceğim bir türlü bu gidişi.
“Durup dururken” diyeceğim,”Ortada bir şey yoktu”diyeceğim.Tüm suçu sana yükleyeceğim.En bencil halime bürüneceğim.Yaşadığımız her şeyi baştan sona düşünüp
aklayacağım kendimi.Görmeyeceğim kusurlarımı.Böylece aklım duygusu da uzun sürmeyecek.Sonra vazgeçeceğim seni suçlamaktan.Tutamayacağım yeminler edeceğim.”Birgün mutlaka geri dönecek ama bu kez ben onu terk edeceğim”diye…
Yapamayacağım şeyleri art arda sıralayacağım.
Gidersen,her gece sabahı edeceğim seni bekleyerek.Yorgunluk tüm hücrelerime yayılacak.Bir süre sonra görenler beni tanımayacak.Kimisi acıyarak bakacak bana,
kimisi kendimi bu hale getirdiğim için kızacak.Umurumda bile olmayacak ne dedikleri.Birtek şey söyleyeceğim onlara,”Yüreğim o gittiğinden beri atmıyor…”
Sevgilim gidersen,bu yürek duracak

Mehmet Coşkundeniz

Gєηco

Altın Üye
saol dostum güzel bir yazıymış ellerine saglıkkk

ScorpioN

New member
Öyle seviyorum ki...

Karşımdasın...Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana…Ne büyük
mutluluk bu…gördüğüm en güzel şeysin.Senden öte tanımladığım
başka bir şey yok.Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen bir sanat eserisin bakmaya doyamadığım.
Tanrının bana armağanısın ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım.
Yüzünde kuşlar gözlerinde hayatın ta kendisi var öyle gerçeksin ki…
Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen…Hiç bitmeyen serüven…
Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası…Seni soluyorum
havadasın, Seni kokluyorum, doğadasın, Hele şimdi sonbaharsın.Yada
sonsuz bahar.Seni yaşıyorum, canımdasın, Canımsın…Sarılsam sana bin yıl
geçse bir an bile ayrılmasak.Ten tene yürek yüreğe sonsuz baharın en aşk dolu iki yaprağı olsak...Ağaç ağaç gezip yeşersek ve açsak.Yere düşsek,
kalksak…Seni bilsem, bir tek seni, Seni görsem, bir tek seni…Sesin sarhoş etse beni öyle içimdesin ki…
Bir saniye iste benden sensiz geçirdiğim, veremem.Sensiz geçecekse
zaman, istemem.Seninle yeniden doğdum, yeniden doğuşun kanıtıyım ben...
Senden önce geçen zamanı sana ulaşmak için yürüyerek geçirmişim.
kimmişim bilememişim.Şimdi başımı çevirip geriye bakmıyorum bile.
O yol yüründü ve bitti, artık seninle yürünecek bambaşka bir yol
var önümde.Yorgunluk nedir bilmeyeceğim, hiç şikayet etmeyeceğim
ve bir tek adımda bile tökezlemeyeceğim uzun, aşk dolu bir yol…
öyle aklımdasın ki…
Ah, sensiz kalmıyor muyum bazen yıkasım geliyor gördüğüm bütün
duvarları...Ardında seni bulurum sanıyorum...Ne ayrı koyduysa bizi zaman
yada yollar…, bir kalemde silesim geliyor...Sana dokunmamı engelleyen
ne varsa, bir kadehi yere çarpıp tuzla buz eder gibi parçalamak istiyorum.
İsyanım taşıyor, kendi öfkemden korkuyorum ve kavuşmak…Bunu
düşünmek içimde kırılmış bütün aynaları tamir ediyor.Mavi bir yağmur
başlıyor, ıslanıyorum maviye boyanıyorum öyle özlüyorum ki seni…
Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol.Sendeyim ben, yüreğimi koydum
yüreğinin üzerine aşk bu, başka isim arama.Hemde en koyu, en denli, en tutkulu.Öğreneceğim çok şey var sana dair bilemediğim çok şey var.
Ama bir şeyi öyle iyi biliyorum ki…Seni öyle çok seviyorum ki…

Mehmet Coşkundeniz

HTML