Geyik&Mizah

[KooZ]

New member
ilk önce selamlar arkadaşlar geyik ve mizah bölümüne adayım orada mod olan arkadaşları çok iyi tanıyorum paylaşımlarımın yeteri oldugunu sanıyorum söz sizde
şimdiden herkeze tşk ederim.. :aba:

orada şu an aktif 2 mod var ruzgar galiba uzun süredir ilgilenmiyo bazı konular oldugu için 4 bölüme ayrıldı ve mod arkadaşların işleri çogaldı onlara yardımcı olabilirim

Teşekkür Sayısı: 222

--------------------------------------------------------------------------------
226 mesajına 605 kere teşekkür edildi
Toplam zaman: 1 Hafta 18 Saat 35 Dakika 32 Saniye

neden olmasınki:) +1

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
teşekkür etmE sayını yükselt yani ne bilim insanları paylaşıma sevket ve emeğin karşılığını ver

çünkü çok düşük
PHP:
Teşekkür Sayısı: 228
...:)

Hayırlısı olsun +1...;)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Bence de şu an oraya 3, aktif bir mod gerekiyor ve bu sen olmalısın. Hakkında inş. iyi şeyler duyarım.

+1000000000000000000

~uYuSTuRuCu~

New member
Kooz NeDeN oLMasin..:)+

piken

New member
gerek varsa neden olmasın,ben gülüorum karikatürlere felan..:)hayırlısı

tsubasa

New member
Teşekkür Sayısı: 237

227 mesajına 609 kere teşekkür edildi
--------------------------------------------------------------------------------

benim için önemli olan mesaj sayısı / mesajına teşekkür oranıdır

934/609 yani bu orandır

ol kardeş ben den de gelir sana destek

Gs_HeLL!

New member
bu kadar olumlu msj geldikten sonra çıkıntılık yapmak gereksiz +1

aRıZaLı

New member
hakkında hayırlısı dostum mavercik dogru söledi insanları paylaşıma sevket ve emeklerinin karşılıgını ver +1

[KooZ]

New member
aRıZaLı' Alıntı:
hakkında hayırlısı dostum mavercik dogru söledi insanları paylaşıma sevket ve emeklerinin karşılıgını ver +1
Emeklerinin karşılıgını verdiğimi sanıyorum bundan sonra daha dikkatli olurum saolun

bLaDe™

Banned
Geyikte tanıdıgım kişilerle calısmak isterim zaten biri kuzenim insallah diğeride kankam olur ....

KooZ gerek actıgın konularla gereksede diğer uyelerle anlasma yonunden bakarsak iyi işler cıkartıyorsun

Hakkında hayırlısı olsun , seni bizim" Makara Team "de gormek isteriz :)

+1 .......................

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
sadece paylaşım yapmak önemli değil aynı zamanda forum kurallarınıda bilmek önemlidir.
ayrıca online süren bence yeterli değil.ama bu şekılde çalışmalarına devam edersen ileride neden olmasın benden şimdilik -1

BuNaLım

Bunalım
J@CK@L' Alıntı:
sadece paylaşım yapmak önemli değil aynı zamanda forum kurallarınıda bilmek önemlidir.
ayrıca online süren bence yeterli değil.ama bu şekılde çalışmalarına devam edersen ileride neden olmasın benden şimdilik -1
evet bencede katılıyom üstat ve msj sayısı Mesajlar: 944
Teşekkür Sayısı: 250

--------------bendende -1 onlıyen zamanında az

MAJESTE

Kadim Dost
Kısa Ve öz tam senin yerin karakterine de uygun benden +1 hayırlı olsun ...

HTML