Geri dönüşümden silinemeyen dosyalar

tigle

New member
fm 2009 oyunun 2 dosyasını sildim ve geri dönüşüme gitti fakat 1 haftadır silemedim geri dönüşümde kaldı :(
"Belirtilen dosya bulunamıyor.Doğru yol ve dosya adı belirtilmesini sağlayın" şeklinde bi hata veriyor nasıl kaldırabilirim yardımcı olurmusunuz??

laro

New member
cclenaner diye program kur onla geri dönüşüm kutusunda sağ tuş yaptıgında ccleaner ile temizle secenegini sec o zaman silinir

eneserr

New member
unlocker gibi bir program kullanmanı öneririm ben hep öyle yapıyorum olmadı fifayı geri yükle ccleaner ile yeniden sil

laro

New member
bir de aklıma gelmişken görev yöneticisinde çalşına bir programla silmeye çalışmaya çalıştıgın dosya ile ilişkilidir bu yüzden de silemiyo olabilirsin görev yöneticisinden farklı olan programları sonlandırıp tekrar silmeyi dene

tigle

New member
manager2009 oyunun içerisindeki bi klasör bu kalanlar onunla bağdaşan bi program açık değil zaten öyle olsa hata kısmında kullanılıyor gibisinden bişey demezmiydi?

eneserr

New member
ya sen bizi dinlemiyor musun eğer o dosyalarla bağdaşan bir program varsa unlocker tarzı bir program bu dosyanın programla bağıntısını durdurabilir ve siler

tigle

New member
cleaner programlarında gözükmüyor denedim silinmiyor. Başka bi yolu yokmu silmenin??

HTML