Geri Dönüşüm Kutusu

renklitebe

New member
İNTERNETTEKİ FORUM SİTELERİ GÖNDERİLEN MESAJLAR SAYESİNDE AYAKTA DURUYOR. ÖYLE Kİ HER YENİ ÜYENİN İLK DİKKATİNİ ÇEKEN TOPLAM MESAJ SAYISI. ANCAK FORUMLARDA GEREKSİZ KONU YİNELENMİŞ KONULAR VB. SEBEPLERLE MESAJ SAYISI ARTIYOR. BARİZ BİR YAVAŞLAMAYA NEDEN OLUYOR. BU ANLAMDA ÇOĞU FORUM BELLİ PERİYODLARDA GENEL TEMİZLİK YAPIYOR. BÜTÜN KONU BAŞLIKLARINDAKİ GEREKSİZ MESAJLAR ÇALIŞMAYAN LİNKLER. GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNA ATILIP BİR SÜRE SONRA TAMAMEN SİLİNİYOR. GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNA BAKTIĞIMDA 446 SAYFA MESAJ GÖRÜYORUM. VE AKLIMA DİREKT İKİ SEÇENEK GELİYOR. YA SİTENİN YAVAŞLAMASINI FAZLA ÖNEMSEMİYORSUNUZ. YA DA MODARÖTÖRLER ÇALIŞMIYOR. HACKHELL İN GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSUNDAKİ BU YOĞUNLUK HAKKINDA, TEMİZLİK PERİYODLARI HAKKINDA BENİM ÖNERİM EN FAZLA 15 GÜNDÜR. BÖYLE YOĞUNLUĞU OLAN BU KADAR ÜYESİ OLAN SİTEMİZİN DAHA HIZLI ÇALIŞMASI DİLEĞİYLE. HOŞÇAKALIN​

:sigara:

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Hackhell internetteki forum sitelerinden biraz farklı

Bi üyenin konusu verilmişse, biz kilitleyip geri d. kut. atmışsak 1 hafta sonra çıkıp benim konumu neden kilitlediniz diyebiliyor. o zaman ispat etmek için durması gerekiyor ;=)

neyse şaka bi yana. forumu yavaşlatmıyor, eğer yavaşlatsa silinir zaten merak etme

HTML