gereksiz yazıalr ve kilit !

procrust

New member
özellikle yönetici arkadaşalara şikayetimi belirtmek istiyorum. bugün Deniz GEZMİŞ , Yusuf ARSLAN ve Hüseyin İNAN 'ı anma için konu açılmıştı. sırasıyla herkesin mesajını okudum konu gereksiz yere çekilmiş. ve en sonuna da KİLİT vurulmuş. benim söylemk istediğim nokta, bir kaç tane yazı yüzünden en doğal hakkımdan oldum. İdeol olarak aldığım kişileri anma için açılmış konuya görşümü yazamadım.
Kilit yerine başka bir çözüm yolu bulabilir miyiz ? en azından böyle konular için. konunun tekrar yöneticilerden açılmasını talep ediyorum..

Karar sizin SAYGILAR

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=79338&highlight=deniz+gezmi%FE

St.AnGeR

Document Visor..
Konunun Linqini werirsen Daha ii anlamısh olrs seni sanırm ama gereqsis yere qonu qilitleniceini sanmıorm.. yinede linq pls..

perteklim

New member
ah arkadaşım ah!.... birbirimize ne zaman tahammül etmeyi öğreneceğiz ?.... üzüldüm.....

kady

Kurucu Üye
ya madem karar bızım bunu nıe actın bu merak konusu
:D
tartısma konusunda bıraz tecrubesız bır toplumuz
ve her tartısma sonrası olur olmaz bı cok adam banlanıyo

sımdı konuyu kapatmak mı kolay adam banlamak mı

sımdı adam banlamak dersen bu msj ıcın 7 gun bence uygun sence :D
yok konu kapatmak uygunsa senın ıcın pm at bu konuyu da kapatım :D

:D :D :D :D :D
ısın aslı konularla zerre ılgılenmıyorum hatta umurumda degıl benım ıcın haber degerı bıle yok
ama bak senın ılgını cekmıs bu yuzden forum dıe bır sey var buna saygı duydugum ıcın sılmek yerıne kapamayı tercıh ettım.. kalp kırmakdan daha kolay oldugu ıcın

desantralizasyon

Altın Üye
illa herkez için bir haber değeri
olması gerekmiyor bir konunun
açılmaıs için sayın yönetici kady!

ayrıca konu silmekde ne demek!
oraya bir başlık açılmışki bu başlığın
güncelliği ortada ki aykırı bir durumda
yok başlığı silmek demek görevinizi
kötüye kullanmak demektir. yani eğer
öyle bir hareket yapsaydınız görevinizi
düşüncleriniz doğrultusunda yaptığınız
kanısına varmış olacaktık.

saygılarımla...

iSpiK

Kadim Dost
bugun ile ilgili konusulcaksa bugun ıle ıglılı konusun bu baslıkta ne öven ne yeren bi msj daha olursa siyasi baglamda baslık kapanıcaktır .. yanı forumda sıyaset yok bu gecmıste olan bı olay ve onu hatırlamak ısteyen arkadaslar var.. ama sıyaset yapıLmasın hıc bı sekılde.. saygılarla..

böle yazmıstım ama o baslıkta o gün konusulmadı olay sıyasete kaydı sagolsun benım yapamadıımı yaptı kady ;)

kady

Kurucu Üye
eger karılarla kızlarla gezmek yerıne

forumu takıp etmıs olsan bu sekılde tartısmaya mahal verıcek msj ların kapatılması gerektıgını defalarca yazdıgımı gorurdun

BEN eger kı dusuncelerım dogrultusunda gorev yapmıs olsam forum nufusu goz le gorulur bı azalma yasanır.. kı bu konuda kendımı savunmama bıle gerek yok

az takıp eden anlar

:D :D :D
hahahha aklınca bana laf sokacak forum ortasında lan senı varya :D
des hele su sınavların bı bıtsın ben sana o zaman soracam

procrust

New member
ne demeli ki size ben ne diyorum siz ne de ısrar ediyorsunuz. peki istediğiniz gibi olsun. bari bu konuyu uzatmayalım.

desantralizasyon

Altın Üye
kady' Alıntı:
eger karılarla kızlarla gezmek yerıne

forumu takıp etmıs olsan bu sekılde tartısmaya mahal verıcek msj ların kapatılması gerektıgını defalarca yazdıgımı gorurdun

BEN eger kı dusuncelerım dogrultusunda gorev yapmıs olsam forum nufusu goz le gorulur bı azalma yasanır.. kı bu konuda kendımı savunmama bıle gerek yok

az takıp eden anlar

:D :D :D
hahahha aklınca bana laf sokacak forum ortasında lan senı varya :D
des hele su sınavların bı bıtsın ben sana o zaman soracam

büyüğümsün abi her zaman saygım war sana
ve öle kalacak. bak bugünlerde hassassın
biliorum :D (kanaman var) uzhahahah
üstüne gelmek istemiyorum. yoksa
biliosun beni alltta kalmam abi :)
öperim yanklarından saygılarımla.
ayrıca karı ve kızlarla gezmiyorum ben
güzel hanfendielrle geziyorum :)

lanet_zebani

New member
bahsettiğin konudaki cevaplarıda okudum ama bence kilitlenmesi iyi olmuş. çünkü kilitlenmeseydi farklı boyutlara uzanabilicek cevaplar da var. herkesin görüşüne düşüncesine saygı duyarım amaç polemik yaratmak deil düşüncemi söyledim.

nozz

New member
"Evin camdan ise başkasının evini taşlamayacaksın." Malesef hangi düşünceden olursa olsun bu forumda bu çok yapılıyor. Keşke birbirlerimizin görüşlerine daha saygılı olabilsek ama malesef ... İyiki konular kilitleniyor. Hatta konu kilitlemenin üstünde bir ceza da olmalı tartışmayı bilmeyenlerin ağzına biber sürülmeli...

HTML