Gereksiz Mesajlar Silinmesi Taraftarıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nickel_tec

New member
örnek;

* şu siteyi hackleyin,
* şişş bakın len buraya,
* msn'm çalındı bi bakın,
* kırşehirli hüdayi den bomba parça,
* üyeler arasındaki kişisel sorunların topiclere taşınması,
* etilerde parti var yahoooo, sizde gelin ama parayla hee,
* konumu niye sildiniz,

vs. vs. forumda gereksiz olan bu gibi konuları, neden konuyu kilitleyen arkadaş aynen çöpe göndermiyor? yani tamam, burası istek ve şikayet bölümü ama, adam sırf bir post atabilmek için üye olup kirlilik yaratıyor..

yani aslında daha iyi olur düşüncesindeyim...

hani eğer olur derseniz, ben birgünümü ayırırım gönüllü olarak bu mesajların linklerini tek tek arar bildiririm, sizde silersiniz, güzel olur yane be... bilmiyorum benim düşüncem bu?

ManigatöR

PlaYboY 69
dostum zaten o tür msjlar moderatörlerimiz tarafından kilitleniyor bi zaman sonrada çöpe gidiyor zaten ama direk silmiyorlar nedenide herhalde konuyu açan kişinin hatasını görmesidir benim düşüncemle mesela sen hatalı bi konu açtın direk sildiler ertesi gün bi bakıyosun aa konun yok nerde silinmiş mod lara pm filan atıyosun daha uzun iş kilitlenmesi daha iyi ama bi süresi olabilir mesela 3 gün sonra otomatik silinse kilitlenmiş konular kolaylık olabilir...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
''Forum hakkında'' ana başlığı altında kilitlenen konuları taşımıyoruz yada silmiyoruz.. [küfür vs yoksa] Diğer bölümlerde kilitlenip geri dönüşüme yollanıyor.

Yollanmamışsa manigatorun dediği gibi açan kişnin ve ona benzer konu açacakların görmesi için bi süre bekleniyor. Gözden kaçanlar olabilir. Bunları ihbar başlığına bildiriniz. [Forum hakkında ana başlığındaki konular hariç.]

CσкσPяєηS

New member
Arkadaşın demek İstediği gereksiz mesajların Sanırım Cöp Kutusuna tasınması Konusunda biraz İhmal edildiği.
Benimde dikkatimi cekiyor. fakat Yönetici Arkadaşların İlgileneceğini Umuyorum ..

mazlum5

Banned
cok dogru ama her yeni gelen uye kafana gore bi konu aciyor ve o konu daha once bi cok kez verilmis ister istemez adminlerin gozunden kaciyor bunlara biraz bizde duyarli olalim

CσкσPяєηS

New member
Tabiki Adminler'in gözünden kacması doğal. fakat bu Sitede Yönetici ve Moderatör Arkadaşlar Coğunlukta biraz Olsun Kendi bölümleriyle İlgilenmesi Gerekli ...

nickel_tec

New member
mazlum5' Alıntı:
cok dogru ama her yeni gelen uye kafana gore bi konu aciyor ve o konu daha once bi cok kez verilmis ister istemez adminlerin gozunden kaciyor bunlara biraz bizde duyarli olalim
zaten bizde silin şunları kardeşim diye hitap etmiyoruz, silinmesi uygun görülürse biz de yardımcı olalım linkleri tespit edelim diyorum, bence sen user mesajlarına karşı biraz duyarlı ol....

mazlum5

Banned
nickel_tec' Alıntı:
zaten bizde silin şunları kardeşim diye hitap etmiyoruz, silinmesi uygun görülürse biz de yardımcı olalım linkleri tespit edelim diyorum, bence sen user mesajlarına karşı biraz duyarlı ol....
yeterince duyarli oldugumu dusunuyorum beni taniyan zaten taniyor

ii forumlar

nickel_tec

New member
mazlum5' Alıntı:
yeterince duyarli oldugumu dusunuyorum beni taniyan zaten taniyor

ii forumlar

belli belli, namın yayılmış dünyayı sarmış,:durdurun google'a girdim, mazlum u getirin dedim aradım 2 milyar dan fazla sonuç buldu :hhsigara :hhsigara

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
kapatalım konuyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML