Geregi Düsünüldü..

Shyla

New member

Savunmaya geçen kaç hücrenin ev sahipliğini yaptı bu beden.
Karşılıksız kalan etkilerin tepkisiz ortamında zavallı bile olamadı.
Suskun kalmayı yakıştırdı kendine.
Şimdi karşımda çığlıklarını övüyorsun. Oysa ben ne olduğunu bilmediğim sesliliğine isim bulmaya çalışıyorum.
Bana yakışan yorganı başına kadar çekip sessizce durmak.

Uzatma ellerini tutacak kadar güçlü değilim. Bir yanımda pamuk ipliği bir umut, diğer yanım hep unut. Unutma! gözlerime bağladım yaşamı. Nasıl bakabilirsem, o kadar varım diyebiliyorum. Varlığım da seni arıyorum.Yok bir çare biliyorum.
Görebilmek için varlığımı, çek yorganı üstümden. Evimin kapısın da bekle beni. Duymak istediğin ayak seslerim kayboldu! Ellerim de dikenler var.
Sana dikenleri hissettirmek bile mümkün olmadı. Üzgünüm hem de nasıl…

Karşılaşmamızdan sonra, her dem muhabbet üreten gülümseme halimi dolabıma astım.
Sen gözlerini çevirmek için yorma kendini. Bedenim de görebileceğin ruhumun yorgunluğu, gözlerimin ufka ayarlı bebekleri.
Kalbime zindan karanlığı kan pompalıyorsun. Farkında mısın?

Yaşam istiyorsun benden. Gül’ me den yaşayamam. Bilmiyor musun? !

İsmimi söylerken acıma bana. Çağırdığın yerde acımanın anlamı başka. Çabuk olmak için sevgili bir sebep yok, sevgi yok…
Kahrımdan ayaklarıma küçük geldi ayakkabılarım. Kandırman beni ağır geldi…

Geldim işte… Ver anahtarı ellerime dokunmadan.Yüreğime vurduğum kilitlerden bir tanesini kapıma vuracağım. Bir kere de çekip kapının ardın da bırakacağım ne varsa.
Yaşımın on yedisini, Çiçeklerimi, kızdığın giysilerimi, resimlerimi, anneliğimi…

Sorduğum sorulara vermekten kaçtığın cevaplar, şimdi karşında. Bu cevaplama hali üstüne yabancı, senden uzak. Benden uzak halin kendine yabancı, sana tuzak.
Uzatmayalım öyle ise;

Karar:

Bir müebbet, muhabbetin terkine, aşkın ihmaline, gülmenin ve ağlamanın yarım kalan haline, uykusuz gecelere, hatıranın dermansız yankısına, gözyaşlarının sebep bilmez yolculuğuna, yolların yürekleri dağlayan asfalt kokusuna, sevginin bir çocuğun kalbine nakşedilmesine karar verilmiştir…

(c)aLinTi​

arfy

____yaNNNNN
yüreğine sağlık !..

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
eline sağlık canım.

_AtmoSfer_

New member
ir müebbet, muhabbetin terkine, aşkın ihmaline, gülmenin ve ağlamanın yarım kalan haline, uykusuz gecelere, hatıranın dermansız yankısına, gözyaşlarının sebep bilmez yolculuğuna, yolların yürekleri dağlayan asfalt kokusuna, sevginin bir çocuğun kalbine nakşedilmesine karar verilmiştir…
!!!!....

eline sağlık

NeRoN_64

Banned
Ellerine Saglik Shylacigim :goz:

HTML