Gerchek Mail Booomber!!!

CiNO_SPY

New member
ARKADASHLARIM 100 DE 100 QARANTILI MAIL BOMBERI SIZLERE
ARMAGAN EDIYORUM,. CANLARIM,. 1-CI, Denyo Launch programini BU linkden
INNDIRIN URL: http://www.tahribat.com/download/denyolaunch.exe
DAHA SONRA SIZE GEREKEN BOMBALAMA EYLEMINI YAPAN CiNO_SPY SCRIPT
EKLENTISI BUNUDA BU URLDEN INNDIRIN DAHASINI ANLATACAM
URL: http://rapidshare.de/files/7914547/CINO_SPY.dls.html,.
ARKADASHLAR Denyo Launch PROGRAMINDAKI Attack bolumunden
Load Script Definition TIKLAYIN VE CiNO_SPY EKLENTISINI LOAD EDINIZ!!!
SONUNDA, KURBANIN VE GONDERENIN MAILINI YAZDIKDAN SONRA,
Launch! TIKLAYARAK BOMBALAMA EYLEMINI BASHLATIN
GORUCEKSINIZKI DEVAMLI BOMBALAMA GIDIYOR,. BOMBALAMAYI
STOPLAMAK ICHIN Stop! U TIKLAYIN,.

DOSTLARIM BILMEM ACHIKCA ANLATA BILDIMMI!
BEN AZERIYIM ONUN ICHIN,. TURKCE YANLISH YAZMAM OLA BILIR!,.
KAFANIZA TAKILAN BISHEY OLURSA! YAZIN HEME CEVAPLANDIRIRIM,.
TESHEKKURU UNUTMAYIN... :eek:

vengeance

New member
kardeş nasıl ya nereye yazıcaz kurbanın mail i ;)

CiNO_SPY

New member
"vengeance" kardesh scripti load ederken yazili! "QURBANIN E-MAIL ADRESI" bence burda
anlashilmaz bishey yok!....

-as-c3To

New member
ya baksana hersey guzel ıyı anlatmısında o rapıdshare ye gırıom nasıl ındırcem rapıdshareye gırdıkten sonra neye tıklıcem ınmesı ıcın cvp yazarsan sevınırım :eek:

KERO1planet

New member
her seyden onemlisi load scripts diyince cino yu verince kabul etmiyor bu bi script deil diyor bi dumen olmasin.

SenSiz

Banned
İYİDE KARDEŞ HİÇ MAİL BOMB PROGRAMINA İHTİYAÇ YOqqi :D hem trojan fln ne uğraşacaaz dimi arkadaşlar artık size bi taktik söyliim belki bu forumda wardır ama neyse . . .

TAKTİĞİM ŞU . . . ÜSTELİK BU MAİLLER JUNK YANİ ÖNEMSİZ POSTAYADA DEİL İNBOXA GİDİYOR DİREK;:::

Hotmail de hesabınızı açıyosunuz hesabınızı açtıktan sonra birine mail atıyomuş gibi yeni mail oluştura geliyorsunuz kişinin adresini vesayre yazıyosunuz mesajınızıda yazdıktan sonra gönder butonuna hiç durmadan aralıksız ne kadar isterseniz basıyorsunuz fakat hiç durmadan aralıksız istediğiniz kadar basın o kadar mail gidiyo ben kendim denedim :) söyliim dedim :):):) iyi çalışmalar kolay gelsin . . .

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
hadi ya oluomu öle eminmisin sen mailini bi versene deneyek:Dyalnız denicemde mail bombluyo eminsin dimi??

SenSiz

Banned
hızlı hızlı öndere bas oluyo yau al bi hotmail sanki parayla al dene denemesi beleh oluyo ben denedim :) . . .

CiNO_SPY

New member
Kardeshlerim Scripti Load Edin Ve Goruceksiniz!!! Yazili Kurbanin E-mail Adresi Yazan Yere, Bombalayacagin Adamin Mailini Yazin, Ve, Senin E-mail Adresin, Yazan Yere Kendi Mailini Yaz Yada Sahte Mail Adresi Yaz,.... Ok?
Bide Kaldi Rapidten Indirmeye! Free Yazilan Yere Tikla Ve Saniyeleri Bekle Dosyanin Adinin Ustune Tikla Download Et,...

SONUNDA DEMEK ISTIYORUM KI, BEN KENDIM DENEMEDIYIM BISHEYI
SIZLERE VERMEM,.. BEN BU FORUMA NE ISE KOYDUMSA DEMEK KENDIM DENEDIM,..
CHALISHMAYAN VE VIRUSLU BIR FILE SIZLERE VERMEM KARDESHLERIM,..
6 GUNDUR CHOK HASTAYIM ONUN ICHIN PC BASHINDA CHOK AZ OLUYORUM SORULARINIZA CEVAP VEREMIYORUM SHIMDILIK OK.

SenSiz

Banned
saol kardeşim dewam paylaşımlara eksik olma ama bende bilgi verdim sonuçta :)

HTML