gerçekleri görmek iyimidir::::

by wasilis

New member
arkadaşlar verilmişse ikaz edin lütfen

şimdi arkadaşlar siz öldünüz (Allah korusun )ve dünyaya bir hayalet olarak
arkadaş dediklerinizin gerçek yüzünü görüyorsunuz ve hiçte umduğun görüntüleri görmüyorsun biri senin arkandan iş çevirmiş ve de en önemlisi sevdiğin insan
sana sadık kalamamış tüm bunları gerçek sayarsak ne düşünürdünüz ben iki şık sunayım
1.ya dünyaya geri gelip yüzleşmek
2.ya da her şeyi görmezlikten gelip sahte mutluluğa devam

hangisi
:eek:

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Banane canım ben yukardaki hurilerle işime bakarım..Yane 3. şık...

madzak

New member
bana ne ya ölmüşüm da ne yani gelip bu hayat pahalılıgıylamı ugrasıyım ne güzel gezerim her yeri hayalet olarak

askcocu

New member
helal

by wasilis' Alıntı:
arkadaşlar verilmişse ikaz edin lütfen

şimdi arkadaşlar siz öldünüz (Allah korusun )ve dünyaya bir hayalet olarak
arkadaş dediklerinizin gerçek yüzünü görüyorsunuz ve hiçte umduğun görüntüleri görmüyorsun biri senin arkandan iş çevirmiş ve de en önemlisi sevdiğin insan
sana sadık kalamamış tüm bunları gerçek sayarsak ne düşünürdünüz ben iki şık sunayım
1.ya dünyaya geri gelip yüzleşmek
2.ya da her şeyi görmezlikten gelip sahte mutluluğa devam

hangisi
:eek:

helal olsun dostum güzel bişey sordun...
ama dünya yuvarlak zaten ,ipneee ben ce yalandan da olsa mutlu yaşamaya calışalım beee, bize sunulan fırsat çünkü bu...

phdozcan

New member
Sevgili arkadaşım hayalet olarak dünyaya geri geldiğinde her iki şık da cevap olarak uygun olmuyor. Kimle sahte mutluluk olacak ya da kiminle nasıl yüzleşeceksin. Zaten kıyamette yüzleşeceksin ne gereği var.

gitaristimam

New member
ben 1. şık derim.ama onlara kötülük yapmaz,yaptıklarının kötülüğünü anlatıp ii yola döndürmeye çalışırdım...

HTML