gerçek bir olay +18

tersyildiz

New member
arkadaşlar eniştem tıp fakultesınde calısıyordu o anlattı sızınle paylaşmak istedim :)

çiftimiz yeni evlenmiştir gerdek gecesinin sabahında adam karısına kahvaltı hazırlamak ıcın mutfağa gider ve omlet yapmaya karar verır. tavaya yagı koyar ocakta kaynamasını beklerken karısı gelir ve adama ocagın onunde oral sex yapmaya başlar adam heyecanın etkısıyle kaynamakta olan yagı kadının sırtına damlatır. :) kadın o acıyla reflex olarak adamın penısını ısırır tabı adam bos dururmu o acıyla tavayı kadının kafasına vurur bıraksın dıye sonuç mu tıp fakultesıne ordan savcılıga boşanmaya karar verılır :))

titosan

New member
Yasık olmuş abi yaw...Bi de adamın hasar durumu neimiş onu da sorsaydın keşke...:saskin

alicanaydi

New member
daha ilk günden yapılır mı hocam yaaa... ayıp denen bişey var :D bak ilk günden hem adam yaralanmış hem de kadın :D yazık olmu... paylaşımın için teşelkkürlerr

kadir84

New member
gerçekse enteresan bir komedi ama acı bi komedi =)
değilse iyi bi senaryo olabilir komedi filmlerinde =)

terteren

Altın Üye
ayıp yatak da olur die bi söz var boşuna dememişler ne işiniz var mutfakta ;)

tersyildiz

New member
antalya tıp fakultesınde eniştem arkadasım valla eskımı yenımı bılmıyorum ama sizinle paylaşmak istedim hade kolay gele

ysankaya

New member
puhaahahahahahahaah amma komik bi olay beee komik olmasına komik bide talihsizliklere bakarmısın daha ilk günden
:D:D:D

HTML