gerçek bir intihar mektubu

gizemliperikizi

New member
GERÇEK BİR İNTİHAR MEKTUBU

Selam Haytim Nasilsin Umarim Iyisindir.
Beni Soracak Olursan Iyi Olmaya Calisiyorum Iste Sevdiginden Koparilan Bir Gul Ile Ayni
Duygular Icerisindeyim Iste Tipki Kanadi Koparilmis Bir Kus Gibiyim Senin Yoklugunda
Ne Kadar Iyi Olabilirimki?

Farkina Vardim Da Seni Tanimadan Once Yasamiyormusum Bile
Artik Yeni Yeni Farkina Vardim Yasamanin Ve Askin Tadina Eskiden Sabahlari Aynaya
Baktigimda Karsimda Hic Gulmeyen Ve Hayattan Hic Zevk Almayan Kendini Dahil Hicbir
Seyi Sevmeyen Bir Asik Surat,dunyaya Ofke Ve Umutsuzlukla Bakan Bir Cift Goz Bulurdum
Aynanin Karsisinda Ama Artik Seni Sevmeye Basladikca Aynanin Karsisinda Gelecege Umitle
Bakan Piril Piril Bir Cift Ela Goz Gormekteyim Aynanin Karsisinda.
Gulmeyi Bana Senin Ogrettigini Soylemismiydim Sana?
Evet Gercektende Gulmeyi Gozlerime Bakarken Isildayan Bir Cift Guzel Gozden Ogrendim
Fakat Ne Kadar Acidir Ki Aglamayi Da Ayni Gozlerin Bana Dogru Bakarken Soyledigi Sozlerden
Ogrendim Hayat Acimasizdir Ve Hayat Senden Daha Acimasizdir Ve Sen Artik Benim Degilsin
Ben Gidiyorum Senin Adinin Telaffuzunun Dahi Yapilmadigi Bir Yere Benim Gidecegim Yollar
Senin Gozlerin Kadar Uzak Aslinda Bana Eger Gozlerin Gokyuzundeki Sonsuzluga Dalarsa
Eger Bilki O Sonsuz Uzakliktan Dogru Gozlerinin Icine Bakmaktayim Ve Artik Ben Yokum
Ruhumu Ozgur Birakiyorum Bu Beden Denilen Kafesten Ve Artik Ucuyorum Sonsuzluga Ve Kimsenin
Beni Yakalamasini Istemiyorum Onun Icin Bu Aksam Gidiyorum Bu Yalan Dunyadan Gercek Olume
Gercek Olum Diyorum Cunku Olum Hakikatten De Gercektir.
Bana Olum Ne Kadar Gercektir Diye Soracak Olursan Sana Dunyanin Ne Kadar Sahte Oldugunu
Soyliyerek Anlatabilirim Bunu.
Bana Dogru Seyi Yapmadigimi Soyluyorlardi Ama Artik Dogru Seyi Yaptigima Inanmaktayim
Ve Inanmak Basarmanin Yarisidir Diger Yarisi Ise Baslamaktir.
Yani Bir Ise Baslayip Sonrada Inanmak O Isi Basarmani Saglar.
Bende Inaniyorum Fakat Bu Olayda Bana Buyuk Yardimi Olacak Ellerimin Bana Ihanet Etmesinden
Korkuyorum Sadece O Kadar.
Beni Hatirla Tamammi O Kosede Sokak Lambasinin Altinda Titreyen Ve Hicbir Zaman Gelmeyen
Seni Gelir Umidi Ile Bekleyen Beni Hatirla...

Gun Olur Aklina Gelirsem Eger
Soylediklerimi Dusun Beni Hatirla
Tukenen Umitlerimi Bana Geri Ver
Yasadiklarimizi Dusun Beni Hatirla

Hatirla Kalbinin Yabancisini
Bendeki Hasretin Duy Acisini
Sende Ogren Birgun Aglamasini
Yillar Sonra Yine Beni Hatirla...

react

Admin
Süper Moderatör
sevgilisi bunu okuduktan sonra ne yapmıştır acaba..

A

AngeL

Guest
Bana Ölüm Ne Kadar Gercektir Diye Soracak Olursan Sana Dünyanin Ne Kadar Sahte Oldugunu Söyliyerek Anlatabilirim Bunu.

Bana Ölüm Ne Kadar Gercektir Diye Soracak Olursan Sana Dünyanin Ne Kadar Sahte Oldugunu Söyliyerek Anlatabilirim Bunu.

AntidepresaN

New member
AngeL'a katılyıorum.. ''Bana Olum Ne Kadar Gercektir Diye Soracak Olursan Sana Dunyanin Ne Kadar Sahte Oldugunu Soyliyerek Anlatabilirim Bunu ''...herşeyi özetliyor..Ancak intiharda hayattan kaçıştır..Bir nevi acizlik[bana göre]..

Türkü

New member
yazık. insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Muhtemelen 1 kaç yıl daha yaşasa değmezmiş derdi....

evrenbesiktas

kartalizma
bence koskoca bi salaklık örneği madem bunları yazacak kadar çok şey biliyor ozaman intihar etmemesi lazım intihar mantıksız aciz insanların işidir.....Ben bu mektubun sahibiin söylediği hiçbir söze inanmam......

gizemliperikizi

New member
ScorpioN' Alıntı:
BöyLe bir a$ka inamıyoruM ben..insan bi ba$kasını bu kadar sevemez !!!!!!!
gerçek aşkı tatmadığından bu kadar basit konuşman doğal!!!!

™Âđmîŗâł

New member
Etkileyici :) Bu arada gizemliperikizi seni bu saatte görmek güzel devam :)

gizemliperikizi

New member
aaaa ben vaktim oldukça hep hackhell dayım hakkımı yeme şimdi:p

gizemliperikizi

New member
evet kendime ait yazılarım şiirlerim var zaten onları da yavaş yavaş sizlerle paylaşacağım

eurasia

New member
Bence takıntılı ve saplantılı bir kişiliğin ürünü evlenseymiş adamın başını yakarmış...

HTML