...GeRçEk AşK...

samdem

New member
Bir kız ve bir delikanlı motorsiklet ile 180 km ile giderken böyle bi konuşma geçiyor ikisi arasında;

KIZ:Yavaşla,ben çok korkuyorum.
DELİKANLI:Hayır bak ne kadar eğlenceli...!
KIZ:Lütfen,lütfen çok korkuyorum!!
DELİKANLI:peki beni sevdiğini söyle..
KIZ:Seni çok seviyorum lütfen yavaşla artık.
DELİKANLI:Şimdi bana sıkıca sarıl.
"Kız sevgilisine sıkıca sarılır"
DELİKANLI:Kaskımı sen alır mısın?Başımı çok sıktı sen tak..

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıkar

MOTORSİKLET KAZASI
Motorsikletin frenleri tutmadığı için bir binaya çarptı,üzerinden 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

GERÇEK İSE ŞÖYLEYDİ

Yolun yarısında delikanlı frenlerin bozuk olduğunu farketmiş ama bunu kız arkadaşına söylememişti.
Bunun yerine kızdan kendisini sevdiğini sölemesini istemiş,kendisine son defa sıkı sıkı sarılmasını istemişti..

İŞTE GERÇEK AŞKIN ANLAMI BUYDU...
:vur :vur :vur :(:(:(

Alıntı

attacher

New member
yapmayın ya böle şey olmaz çocuk frenin tutmadıını annadıında
bu kadar geyik çevirene kadar vites küçültüp motoru sonra boşa alırdı
iyice yavaşladıında ayaanı bile sürtse dururdu.
o zaman daa gerçek aşk olurdu hiç diilse yaşarlardı.
Ayrıca 180 le giden motorda kız çocuun kaskını çıkarırken çoktaaaaan kaza yaparlardı.
realizm > romantizm

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Aşk uğrunda ölmektir.

Tabi çocuk bok yoluna gitmiş o ayrı :) insan gaza basmaz ve yavaşlamayı bekler bikaçtur attıktan sonra zaten motor kendi durur yada motor vitesliyse vites küçülterekte yapabilir bu işi ayrıca motorda benim bildiğim iki tekerlektede fren oluyo arka patladısa yumuşak darbelerle sorun çıkmicak şekilde ön freni sıkabilirdi bide o kaskı 180 le giderken nası çıkardığı var bu durumda 2 ihtimal var ya çocuk kaskı çıkarırken biyere girer yada kız elinde kalan kaskla birlikte arkaya ucar :) sonuçta ortada 180 Km lik hız söz konusu

Çok geğik yaptık yeter bukadar :)

K€N@N

Fearles Hack
nerde sımdı boyle asklar ule bısı olsa sımdı kıza dırek bı tepık vuru bızımkıler

HTML