GEnçLErin Manita Peşinden Koşarken KArizmayı Çizdirmesi..MAde_By_[KooZ]

[KooZ]

New member
1.gÜzel Kizlara Aptal Aptal Bakmak
2. Orta Okul Yillarinda Lİselİ Kizlarin Okulunun ÖnÜnde Bekleyerek Onlar ÖnÜmÜzden GeÇtİĞİnde Onlara Parmak Atmak Ne Haz Aliniyosa
3.en KÖtÜsÜ Bu Bence Kizlara Laf Atmak Bunu Duyan Kizin Arkasini DÖnÜp Senİn KuŞ ÖtÜyo Mu Kİ Demesİ
4.kizlarin PeŞİnde KoŞup Onlari GÖrÜnce Şabalqak Gİbİ Baka Kalmak
5.İlk TercrÜbe De Beklene Randumani Vererememek
6.kendİnden BÜyÜk Kizlara Asilmak Onlarin Senİ Bİ Kuzu Gİbİ Sevmesİne İzİn Vermen
7.95 Modal Bİ Şahİnle Yada DoĞanla Cengİzİ MÜslÜmÜ Yada Orhani Son Sesle Dİnleyİp Kizlarin Yanindan GeÇmek Bu Olay Ektra Chİp Puan Kaybettİrİr Adama
8.hele Bİde GÖmleĞİn 3 DÜĞmesİnİ AÇmak Killarin DiŞari Firlamasini SaĞlamak Olayi Bİtİrİr
9.Kızlara Bakmak İçin PArkalara falan giderken pembe gömlek giymek(sanki pembe gömlek giyince onlardan sayılcan)
10.Kıza Laf atmak için cep telefonu kullanmak yada kız cep telefonuyla oynarken kendi telini vermek ve kızın ''ben psikiyatrist değilim bakırköye git'' demesi:D
11.Güzel kız görünce sana biraz bakıyımda cennete gideyim çok günahım vardı ama kalmadı ve kızın cevabı'' bak ama benden demesi cehennemde dötüne kızgın sopayı sokıcaklar''demesi

Moderatör
Moderatör
ßide $ey var.. ßisikLete ßinen kıza aa tekerler dönüyo denmesi ve Kızın ßu Laf üzerine .. "O çark Sanada girse Sende dönersin" demesi güzeL ßir anı oLarak akıLLarımızda yer etmesi :)

[KooZ]

New member
KaRma' Alıntı:
ßide $ey var.. ßisikLete ßinen kıza aa tekerler dönüyo denmesi ve Kızın ßu Laf üzerine .. "O çark Sanada girse Sende dönersin" demesi güzeL ßir anı oLarak akıLLarımızda yer etmesi :)
kesin senin başına gelmiştir pis adultçu:p:Sopa

dreamr

New member
KaRma' Alıntı:
anlaşılan tecrübe konuşuyor :):):)

ttrad

New member
yolda onunden gecen kıza pantlonun olam demek kız- Hergun 2 bacamı alabılcen mı demesı :D

mc_newyork

New member
güselmiş walla allahtan benm başıma hec biri gelmdi.... bu iimi kötü mü bilmiyoruma ama :D:D:D emeğine sağlık.......

мυℓσ

тяαкуα α&#8
İtiraf ediyorum 4. şık benim başımdan çoooook geçti ..... Ama eskidendi :p

HTML