genç kıza Tarlada toplu tecavüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

everestmc

New member

Tarlada toplu tecavüz

İsmail AKDUMAN, (DHA)

Samsun’da, 15 yaşındaki B.K.’ya, 4 kişi tarafından boş bir tarlada tecavüz edildi.

Olay 3 gün önce meydana geldi. 15 yaşındaki Nurettin İ., kendisiyle aynı yaştaki kız arkadaşı B.K.’yı "Ablam kayıp, gel birlikte arayalım" diyerek çağırdı. Bir süre sokakta dolaştıktan sonra Nurettin İ., B.K.’yı boş bir tarlaya götürdü. Burada, Nurettin İ., kendisini bekleyen 3 kişinin de yardımıyla B.K.’yla cinsel ilişkiye girdi. Ardından Serdar Ç. (29) ile kimlikleri henüz öğrenilemeyen 2 kişi daha B.K.’ya tecavüz etti.

Ağzımı kapattılar

4 tecavüzcünün kaçmasından sonra genç kız ise durumu ailesine iletti. Polis Nurettin İ. ile Serdar Ç’yi gözaltına aldı. B.K. ifadesinde, "Nurettin’e inandım ve başıma böyle bir iş geldi. Dördü de bana tecavüz etti. Tecavüz ederken de bağırmamam için ağzımı kapattılar" dedi. B.K’nın kendi isteğiyle ilişkiye girdiklerini iddia eden Nurettin İ. ile Serdar Ç. tutuklandı. Polis, diğer ikiliyi arıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4969975.asp?m=1&gid=69&srid=3048&oid=6

ASİL_1

New member
Allah nefse ve şeytana uydurmasın, insan bir anda canavarlaşabiliy onun için egonun terbiyesi şart.

react

Admin
Süper Moderatör
İdamı kaldıranlara sormalı yemişim abyi asacaksın tecavüzcü ibneleri

icgprs01

New member
bunları hapse atıp boyunlarına tecavüzcü paftasını takıcan. görsünler içeride tecavüz nasıl olurmuş..

ercui

New member
tek çözüm infaz bu tecavüzcülere. kendi bacısı, anası yokmu bu şerefsizlerin!!arkadaşımın dediği gibi versinler halkın eline linç edılsın. bana şimdi hiç insan haklarından bahsetmeyin bu işler hak mak tanımaz beyler .

firatay

>>>> ALESTA
Şerefsizlllleeeeerrrrr

pheramone

New member
Hrrrr

Tecavüzün cezası hadım olmalı ben bunu savunuyorum,

şerefsiz herifler, insan olmaya yakın bile değiller :eek: :mad:

vetcat

New member
bizim ülkemizde asıl tecavüzü nefsine hakim olamayanlar yapmıyor,
asıl tecavüzü toplum yapıyor. hatırlıyor musunuz bir genç kızımız evlenmek üzere iken evine giren bir hırsız tarafından tecavüze uğramıştı. Zaten kızın kendi acıları yetmiyormuş gibi işten çıkartıldı,evleneceği kişi tarafından yalnız bırakıldı. Baya bir gündem yaratmıştı bu konu,gazetelerin baş sayfalarına çıkmıştı bu haber. İzmirliydi sanırım kız...

Şimdi söleyin asıl tecavüzü kim etmiş hırsız mı yoksa toplum mu? Tecavüzü kızın vücuduna yapılan bir darp olayı görseydik de,bu olayı büyütmeseydik.. Niçin bu tarz olayları büyütüyoruz,büyüttükçe tecavüz maduru olan kızlarımıza kötülük ediyoruz,unutmayalım. Toplum olarak ne yapabiliriz? Linç mi edicez bu tecavüzcüleri,öldürecek miyiz..Bırakın Devletimizin yasaları var,(içeri(hapse) bir tecavüzcü girdimi içerdekiler tecavüzcüye dersini veriyor merak etmeyin).

bireyin tecavüzünün, toplumun tecavüzüne yol açması nasıl engellenir bilemicem.
araştırma isteyen bir mevzu

saygılarımla,
iyi forumlar dilerim,

yoldas

New member
bu adamları tekrardan sünnet edeceksin ama bu defa azıcık ucundan değil
azıcıl kökünden olsa daha iyi ve zararsız olur

Hardy

KroNiqDepR3s!F
bu msj ii okusun bende samsunluyum ve b.k sınıf arkadasımdı o kız gercekden sandınız gibi ibirkızdeil o gercekten kasar + anladınız iste onun coq onceden zaten olayları wardı bende simdi gordum ve azım acık kaldı ama bu kızdan beklenir beyler bu kızın en yakın arkalrı bana anlatdılar herseyi

Leke

Altın Üye
İ..ler sürüsü . Şerefsizlik bunların yaptıkları başka birşey değil .
Ben sabah gazetede okudum . Bunları asıcaksın hapiste yatarlar afla çıkarlar tekrar yaparlar .

Hardy

KroNiqDepR3s!F
beyler msj okudunuzmu bu haber yalan kızın eskiden beri bole olayları war ve ustu ortuldu ben sınıf arkadısıydım ... hatta bizim arkla neler yaptı ... okulda ona patlak die barıolardı

shany

New member
ya bu ne kardesim gazetede tecavuz nette tecavuz haberleri
insanlar iyice sapıklastı...önüne gelen saldırıyor...napılacak bilmiyorum ki keselim mi biyerlerini:mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML