gelin birlikte google amcamızdan çatır çatır para alalım

devir111

New member
:saskinlütfen gereksiz kişiler msn adresimi eklemesin ve konuya cevap yazmasın..:saskin

siz sormadan cevaplıyim

Banlanırmıyım?
evet ama kurallar dışına çıkarsan

ne kadar kazanırım?
bilmiyorum , duruma göre değişir

haksız kazanç değilmi bu?
evet haksız kazanç , biz seviyoruz bu işi , o yüzden hackhell deyiz :)
sakın olaki ahkam kesmeye kakmayın..

bende aranıza gelmek istiyorum ne yapacam?
öncelikle bi siten ve aktif adsense hesabın olmalı + internete hergün girebilmelisin + msn kullanmalısın ve msn adresimi eklemelisin > [email protected]

ve lütfen milleti banlanırsınız google anlar gibi kandırmaya çalışmayın googleden 5 kez para aldım... yani işin özü bizi kıskanmayın ..

JuTeNy@M

New member
teşekkürler eline saglık ama nasıl alınacagını bir tür anlamış degilim daha biraz ayrınlı anlatırsanız yararlanmak isteyen arkadaşlarımız bundan faydalansın sagolun

x_secret_x

New member
Adam demişki;
bi ekip kuralım herkes birbirinin reklamlarına tıklasın ve para kazanalım, çok akıllıca...

yassi

เll๔є שคtค&#36
:saskin yaf ne diyor bu yaa ne parasi ne google amcasi ne bani :durdurun

böhö

New member
olabilir aslında ama çok küçük paralar için çok fazla zaman harcarız.
ayrıca o zaman bu haksız kazanç değil sadece ufak bi hile olur

ReCrUiTs

New member
bu taktik asırlardır(lafın gelişi :D) yapılan we tutan bir taktiktir. Biraz az para olabilir ama 20 kişilik saglam grup olursa ii para kaldırıonz.. Yas 18+ olcaktı hey gidi hey xD

ch3lisky

New member
Adam gibi dogru dürüst para kazanın sitenizden. Boyle gruplar gördükçe google webmaster'larına şikayet ediyorum . Zaten ufak bir araştırmayla hergün aynı iplerin tıkladığını farkediyorlar. Tabi bende boyle kişileri bulduğumdan dolayı google kampanyalarından yararlanıyorum. Umarım profilinde siten yazmıyodur kardeş yoksa örnek olarak yazdığın yazıyıda yollarm webmaster'a senin için kötü olur. Hele bu hileden dolayı para kazandıysan tazminat davası bile açabiliyorlar.

Good Luck! :D

HTML