Geleceksin Biliyorum..

BORANN

New member
Özlem benimle birlikte bekliyor burda seni....
Bundan hiç bi şikayetim yok çünkü seviyorum seni özlemeyi...
Geleceğini biliyorum bu bi gerçek nasılda yaşama sevinci veriyor bana....
Haberliyim geleceğinden çünkü yüreğim öyle süylüyor yinede süpriz olacak kimsenin gelişine benzemeyecek bu ...
Bilinen ,kanıksanmış bir geliş olmayacak senin ki...Geldiğin gün sarmaşıklar pencerelerden sarkıp seni selamlayacak boynu bükük hiç bir çiçek kalmayacak hepsi hazır olda duracak gelişinden habersiz kimse kalmayacak sultanım bu kentin gri havası dağılacak birden bir tek bulut gürünmeyecek göneş hiç olmadığı kadar parlak,hiç olmadığı kadar sıcak olacak mutsuz,telaşlı insanların yerini,yüzlerinde gülümsemesi eksik olmayan insanlar alacak...
çocuklar daha bi sevinçle oynayacak oyunlarını bütün hayaller,bütün düşler gerçek olacak...
Vapur düdükleri senin ismini haykıracak,rüzgar ağaçların arasında dolaşırken yapraklar senin ismini fısıldayacak kenteki bütün resamlar senin resmini çizecek o gün şiirler sadece sana yazılacak romanların öykülerini tek konusu sen olacaksın afişlerde yalnızca senin yüzün olacak sinemalarda oynayan tek filim sen olacaksın dönerciler daha bi zevkle kesecek döneri,balık ekmek yiiyenler,lezzetine şaşıracak,çaylar daha demli olacak ,kahveler daha bi keyifle içilecek bütün kadehler senin şerefine kaldırılacak bütün şarkılar senin için süylenecek kentte o gün kimse ölmeyecek hiç bir AŞK bitmeyecek hiç kimse kavga etmeyecek kimse göz yaşı dökmeyecek yalnız olan hiç kimse kalmayacak senin gelişinle benim yalnız kalmayacağım gibi en aydınlık gecesini yaşayacak kent gökyüzü yıldız tarlasına dönüşecek...
yaşanmış en uzun gün ve en uzun gece olacak...
Geleceksin biliyorum...
kaygım yok,kuşkum yok,seni yüreğimle,beynimle karşılayacağım bu büyük güne hazırım ben....

HTML