Gecenin sorusu(???)

emakin

New member
Kadınlar ne ister? :D
böle bi konu açim dedim düşüncelerinizi öğrenmek istedim arkadaşlar :D:D:D

iSpiK

Kadim Dost
45 tane bu baslık war nerDeyse..

DureX

New member
Kadın herseyı ister ..Bitmek tükenmek bilmeyen isteklerı vardır hep

mad_max

New member
abi ne istediklerini bilseler yine kolay iş mvardar arkadaşımızında belirttiği gibi ne istediklerini bilmiyolar özellikle bizim turk kadınları olarak işte bizim çilemiz bundan paran olur gerçek aşk isterler paran olmaz seversin bu seferde para isterler hem paran olur hem seversin bu seferde sıkılırlar bu ne iş ben anlamadım yaa... ulan birden kadın düşmenı gördüm kendimi :D yok yok onlar nekadar çekilmez ne kadar ne istediğini bilmeselr de güzel varlıklar iyi ki varlar :D

CHI€F

Kalpsiz
mad_max' Alıntı:
abi ne istediklerini bilseler yine kolay iş mvardar arkadaşımızında belirttiği gibi ne istediklerini bilmiyolar özellikle bizim turk kadınları olarak işte bizim çilemiz bundan paran olur gerçek aşk isterler paran olmaz seversin bu seferde para isterler hem paran olur hem seversin bu seferde sıkılırlar bu ne iş ben anlamadım yaa... ulan birden kadın düşmenı gördüm kendimi :D yok yok onlar nekadar çekilmez ne kadar ne istediğini bilmeselr de güzel varlıklar iyi ki varlar :D
doru sölüosun ne onlarla ne onlarsız :D

sbrsrn

New member
sürekli bişeyler istiyolar
ne istedikleini de bilmiyolar. yapılacak bişey yok onları bu şekilde kabullenmekten başka

HTML