Geçmiş olsun Yine WGA!

Venomous

New member
arkadaşlar geçmiş olsun dileklerimi iletirim! :( microsoft yine iş başında!

orjinal windows yaptık dediğiniz windowslar bu dakikadarn itibaren yine kaçak!

eski yöntem de işe yaramıyor!

TÜM ARKADAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN YENİDEN!

mad=46

forum delisi
bi kaynak gösterseydin microsoft xp makul bi fiyat yaptıda bizmi almadık 100 -150 liraya satıyolar
yaşasın

serdarant

New member
tamam da sen niye seviniyosun anlamadım:Dkaldı ki boş laflar bunlar.en güvendikleri vistaydı zaten başka söze gerek yok naırım:D

burakgedik

New member
serdarant' Alıntı:
tamam da sen niye seviniyosun anlamadım:Dkaldı ki boş laflar bunlar.en güvendikleri vistaydı zaten başka söze gerek yok naırım:D
sanırım arkadaş MS den.duyuru yapmaya gelmiş yakaldık sizi die:durdurun :durdurun :durdurun

legolas

New member
valla yav. söyle kaç lira veriyo sana bill gates on katını vereceğim

sercannn

New member
Bilmiyorum haberi veren arkadaş nasıl aktive etmişti windowsunu ama ben şuanda update yapabiliyorum...

koca baba

New member
arkadaşlar telaşa gerek yok güncellemeleri seçerek ve isteğe bağlı yapın otomatik almayın
seçerken wga yamasını almayın hiç bişey olmaz

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
serdarant' Alıntı:
Helal olsun kardeş iyi demişsin. Vista en güğvendikleriydi gördük patch leri ortalıkta geiziyor. Xp nin sahte olduklarını anlarlarsa bizde vistaya geçeriz :D

ardatemel

New member
arkadaşlar haber doğru benimde orjinal gozuken xp im tekrar wga felan demeye basladı:(

Venomous' Alıntı:
orjinal windows yaptık dediğiniz windowslar bu dakikadarn itibaren yine kaçak!
http://depositfiles.com/files/717483

veya

http://rapidshare.com/files/22202509/WGA.1.7.18.1.rar

Pass: www.soft-commander.net

arkadaslar bu sorun benimde basıma geldi cozumu buldum gibi sanki google sağolsun

ben bunu uygulayınca restart cektim ve artık cıkmıyor wga felan.

yapmanız gereken rar daki leri bir klasore cıkarıp setup.bat dosyasını calıstırmak ve sorasında wga exe ve daha sonra restart;)

(henüz uyanmadı microsoft ama sorasını bilmem:D)

HTML