geçerken uğramıştım oysa....

pinkrabbit

New member
ilk önce sitede ki diologlar çok hoşuma gitti.sizin gibi birçok site war.ama orada gözüme çarpan ilk şey içe dönük olmalarıydı umarım sizde bu tarz bir ayrımcılık yoktur...insanlara ön yargısız ve sosyal statülerine göre ayrım yapılamasına son derece karşı bir insanım.en nihayetinde insan ne yaprsa kendine yapıyor.ben okuyup çok konferansta söz sahibi olsam.yada ilim irfan sahibi olsam bunda kime ne??bu düşünceden yola çıkarak insanları sadece bulundukları ortamdaki konuşma ve davranış yapıları ile ele alınmasını istiyorum.her neyse 25 yaşındayım akdeniz bölgesinde yaşıyorum il ismi wermek istemiyorum..hobi ve takılar bölümünün geliştirilmesini istiyorum...daha çok katılım olsun.:victory..evliyim 3 sene oldu .. mükemmel bir insanla sağlam temelli bir yuva kurdum..çok mutluyum.darısı tüm bekarların başına ...bu kadar bilgi yeter umarım..burada olmaktan mutluyum...hepinize kocaman bir merhaba....:victory

Tunyukuk

New member
aramıza hoşgeldinnn
iyi forumlamalarr

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
hoşgeLdin emin oL girebiLeceğin en ii forumdasın ...

pinkrabbit

New member
teşekkür ederim arkadaşlar hepiniz çok incesiniz..bu arada siteyle alakalı sorunları ilteceğim bir yetkili warmı aranızda yada siteyle alakalı yeni bir yenilikten bahsedeceğim kişi yada kişiler öneri böl.yazmak istemedim çünkü fikrimi çalan olabilir ..:).)

SAHRANİL

Altın Üye
hobi takı ve diğer girls bölümlerinin yöneticisiyim.o bölümler yeni açıldığı için ve yeni msjlarda, bir hatadan dolayı görünmediği için ilgi ve katılım az.yoksa elimizden gelen ilgi ve alakayı gösteriyoruz biz.

ayrıca hoşgeldin hackhella

pinkrabbit

New member
Sahranil Cnm Yanlış Anlaşılamak Istemem çok Güzel şeyler War O Bölümde Inş.bende Katkıda Bulunucağım ..emeğinize Sağlık .

HTML